2733
2734
عنوان

بی دلیل ترین معذرت خواهی زندگیمو کردم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 51887 بازدید | 616 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که پاره هست یه چایی برای خودش نمیریزه یه هفته نباشی تو کثافت مرده

به این چیزا فکر میکنم دلم خنک میشه

بعضی وقتا میگم ممکنه با خودش صادق باشه بدونه چقدر منو اذیت کرده

آخه یه تایمی اوایل پیش تراپیست میرفتیم ابراز پشیمونی میکرد بعدش دوباره یادش رفت

2731
به این چیزا فکر میکنم دلم خنک میشه بعضی وقتا میگم ممکنه با خودش صادق باشه بدونه چقدر منو اذیت کرده ...

جدا دوماه هم که شده هر چقدر سخت بود تحمل کن و برنگرد 

همین وسواسش گورش کنده

زندگی خودتو با حرف این نی نی سایتا خراب نکن تو به همسرت محبت کن مطما باش اونم محبتتو جبران میکنه خب اون همچین حرفی بهت میگفت ناراحت نمیشدی به نطر من حرفت خیلی زشت بوده مگه خونه میدون جنگه

گفتم ختم باباته مگه

واییی👏🏻😂😂😂😂

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
خونه من خیلی بده اصن جم نمیشه هرچقد جم میکنم بازم ریختو پاشه مخصوصا رو میزو کابینتا

من یه پیشنهاد میدم عزیزم  برای هر چیزی یه جا مخصوص پیدا کن مثلا دفتر خودکار برس دارو کلید اینتدیگه شلوغ نمیشه

اصلا هم وسیله تزینی نگه ندار ک شلوغ بشه

قاطی نکرد؟انقدر داد زد سر من  دیدم داره مغزمو سرویس میکنه گفتم درسته حرف بدی بود ببخشید.فکر کن ...

وقتی خودت به خودت رحم نکنی دیگرانم رحم نمیکنن

خوب چرا اینقدر از خودت کار میکشی مواقعی که خسته ای فقط کارای مهم رو انجام بده

خود من بر اساس اولویت کارامو انجام میدم

میتونستی یه قسمت از کارای خونه رو بذاری برا بعد کار همسرتو انجام بدی تا اینقدر بهت فشار نیاد

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
منم بخدا انگار رباتم

کارمیکنی بیرون با پولش چیزی به نام خودت یا پس اندازی برای خودت داری؟اگه اره منتش سرشوهرت نیس ولی اگه هرچی کارمیکنی میدی ب شوهرت منت سرش داری

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من