2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شنونده خیلی خوبئ باش چون ممکنه بین حرفاش از علایقش بگه و در این صورت شما با یه تیر دو نشون میزنی؛ خو ...

چطوری خوش برخورد بشم حس میکنم اگه من پیش قدم دوستی بشم خودمو کوچیک میکنم

چطوری خوش برخورد بشم حس میکنم اگه من پیش قدم دوستی بشم خودمو کوچیک میکنم

همیشه لبخند بزنید و مرتب باشید ؛ از الفاظ رکیک به هیچ عنوان استفاده نکنید (از لفظ داشم و اینام استفاده نکنی بهتره😂) ، شیک پوش باشید.(مهم نیست استایلتون بر اساس مد باشه یا نه  )

میتونم بپرسم شغل یا حرفه شون چیه؟!

همیشه لبخند بزنید و مرتب باشید ؛ از الفاظ رکیک به هیچ عنوان استفاده نکنید (از لفظ داشم و اینام استفا ...

تظاهر نکنید (خودتون باشید) منظورم از اینکه شنونده خوبی باشید این بود ممکنه میان حرفهاشون حرفی از تاریخ تولد یا یک مناسبت مهم بزنن و وقتی شما این تایم رو بهش تبریک میگین حس ارزشمند بودن رو بهش القا میکنین و اینکه ادم دقیق و ظریفی هستین / حدود خودتونو رعایت کنین و از شوخی های بیمورد و  بی مزه استفاده نکنین سعی کنین همیشه احترام بزنین!.

من خودم ناخوداگاه این تکنیک ها رو انجام میدادم و عینا نتیجه شو در رفتار و القای احترام و محبتشون دیدم!.

موید باشید♡!.