2752
2734

سلام❤

اگه کسی تو تبریز جراح فک و صورتی میشناسه که کارش خوبه اینجا برام بنویسه؛ مفصل صورتم گیر کرده (در رفتگی فک داشتم) میخوام تو یه جلسه مشکلم رو حل کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کاش از خودش میپرسیدی معرفی میکرد

کلی بدبختی کشیدم رفتم مطبش نه تنها معاینه نکرد و نزاشت بریم اتاقش، به منشیش گفته بود برو دکتر مفاصل 🙄

انقدر منو ناامید کرد یعنی واقعا خدا عوضش بده

زنگ زدم یه دکتر ارتوپد معروف گفت مفاصل صورت تخصص اصلی جراح های فک و صورته و ما دست نمی زنیم

اومدم خونه از یه دکتر آنلاین از تهران پرسیدم گفت که این کار ما جراح های فکه و باید حضورا مراجعه کنی و حتما خوبت می کنن

آدم مریضیش اذیتش نمی کنه منفعت طلبی دکتراس که اذیتش می کنه، رفتن تو کار زیبایی که هم راحت تره هم سودش بیشتره اینطوری تو زحمت نمیوفتن و بی دردسر پول بیشتر درمیارن

کلی بدبختی کشیدم رفتم مطبش نه تنها معاینه نکرد و نزاشت بریم اتاقش، به منشیش گفته بود برو دکتر مفاصل ...

اره همینطوره قبول دارم این دکتر خوبه کارش ولی زیادی پولکیه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره همینطوره قبول دارم این دکتر خوبه کارش ولی زیادی پولکیه

ببخشید شما دکتر کوروش طاهری تالش میشناسید؟و اینکه بیمارستان امام تبریز که میگن یعنی دقیقا کدوم بیمارستان؟