2733
2734
عنوان

میشه بیاید راهنمایی

43 بازدید | 8 پست

واسه نهایی همه درسارو تموم کردم فقط یدونه زبان مونده کل کتاب 

۴ درس تاریخ که اصلا نخوندم 

و قواعد عربی 

به نظرتون میتونم تموم کنم ؟ زبانم زیاد خوب نیس 

و اینکه چند روز واسه دینی که امتحان اوله بخونم ؟ 

یازدهم انسانیم

یه سوااال

ببخشیداااا من نهمم

انسانی سخته!؟خعلی انسانی دوست دارم،آخه عاشق معلمی هستم،و میخوام که رشتمو انسانی بزنم،و اینکه کتاب علوم و آمادگی دفاعی و اینا داره دیگه!؟

ببخش که مزاحمتون شدم عزیزدلم♡♥

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
یه سوااال ببخشیداااا من نهمم انسانی سخته!؟خعلی انسانی دوست دارم،آخه عاشق معلمی هستم،و میخوام که رش ...

سلام اگه حفظیاتت خوب باشه سخت نیس و اینکه حجم کتاباش زیاده 

آمادگی دفاعی تو دهم داره و اینکه رقابت واسه فرهنگیان خیری زیاده باید سعی کنی نمونه با تیزهوشان قبول شی اگه معلمی میخوای 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اگه حفظیاتت خوب باشه سخت نیس و اینکه حجم کتاباش زیاده  آمادگی دفاعی تو دهم داره و اینکه ر ...

آره حفظیاااتم عالیهههه

از خود تعریفی ندارماااا ولی عالیه حافظم خیلی خوبه.

برای دهمو نمونه تیزهوشان باید قبول بشم برای معلمی دیگه عزیزدلم!؟

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
2731