2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه جمله ای هست که میگه هر چقدر تلاش کنی سفرتو تنظیم کنی ک پریود نباشی در نهایت پریودت هم خودشو تنظیم میکنه که باهات بیاد سفر.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
من هر دفعه پریود میشم خداروشکر میکنم😁😁 چون از عقب افتادنش خیلی میترسم🥴

من مجردم عقب بیوفته از خدامه😂

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔
من نوجوون که بودم خیلی درد داشتم توی پریود. بعد هروقت من پریود بودم مامانم ماکارونی درست میکرد و منم ...

من اصن دردی حس نمیکنم 

کلا ۳ روز پریود میشم انگار ن انگار 

روز اول چیزی نیس 😂 روز دوم یکم زیاد روز آخر تمام

ولی میخاستم سرهمی بپوشم جور در نمیاد

یه جمله ای هست که میگه هر چقدر تلاش کنی سفرتو تنظیم کنی ک پریود نباشی در نهایت پریودت هم خودشو تنظیم ...

دقیقاااااا

هردفعع رفتم مسافرت پریود شدم 

تو تاپیکای قبلم عید بود گفتم نشم ولی همین ک رسیدیممممم شدم

یه جمله ای هست که میگه هر چقدر تلاش کنی سفرتو تنظیم کنی ک پریود نباشی در نهایت پریودت هم خودشو تنظیم ...

دقیقاااااا

هردفعع رفتم مسافرت پریود شدم 

تو تاپیکای قبلم عید بود گفتم نشم ولی همین ک رسیدیممممم مسافرت شدم

من تازه پریودم تموم سده ، بیشتر از خودم حال شوهرم گرفته میشه زمان پریود ، الانم تو پوست خودش نمیگنجه ...

😂😂