2752
2734

۳ تا بچه دارم ۶ سال ۴ سال ۱۰ ماه . همه چی اوکیه

کاربری دست دو نفره . نگار متولد ۷۷ نگین متولد ۶۸ . دوتا خواهریم باهم از این کاربری استفاده می‌کنیم و به تاپیک های همدیگه اصلا نگاه نمی‌کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشاله ...من دوتا دارم 11سال و 6ماهه ولی نمیدونم همش ضعف دارم

بعد زایمان ضعیف شدی خودتو تقویت کن ویتامین و آهن بخور

کاربری دست دو نفره . نگار متولد ۷۷ نگین متولد ۶۸ . دوتا خواهریم باهم از این کاربری استفاده می‌کنیم و به تاپیک های همدیگه اصلا نگاه نمی‌کنیم 
قبلا شدید نبود ولی الان بیشتر شده مدام کف تو دهنشه و گریه میکنه 

دکتر به بچه من پری لاکت و کولیک ایز و یهدقرص خارجی به اسم نکسیوم داد برا رفلاکس خوب بود البته بچه من رفلاکس پنهان بود .....

دکتر به بچه من پری لاکت و کولیک ایز و یهدقرص خارجی به اسم نکسیوم داد برا رفلاکس خوب بود البته بچه من ...

پدی لاکت رو میخوره 

کولیک ایز رو امتحان کردیم بی فایده بود

الان کولیکش با داروی خارجی خیلی‌کمتر شده ولی رفلاکسش باعث گریه اش میشه دیگه کم آوردم از دست گریه هاش 😟 یکسره باید بذارم رو شونم راه ببرم تا آروم شه

2706