2737
2739

بپرس

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس

فرصت ترمیم فقط یه باره یا دوبار هم میشه شرکت کرد؟

واگه نمره درسی امسال ۲۰ بشم سال دیگه ترازش کمتر از نمره ۲۰ همون ساله؟

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
2731
فرصت ترمیم فقط یه باره یا دوبار هم میشه شرکت کرد؟  واگه نمره درسی امسال ۲۰ بشم سال دیگه ترازش ...

چه سوال پیچیده ای 

من هر کسی ازم مشاوره تحصیلی بخواهد ،میگم زبان آلمانی بخون ،پذیرش بگیر برو یک جا که درست درس بخونی و درست زندگی کنی 

این کل مشاوره من 

باز اگه بیشتر خواستی در این مورد راهنماییت کنم در خدمتم

چه سوال پیچیده ای  من هر کسی ازم مشاوره تحصیلی بخواهد ،میگم زبان آلمانی بخون ،پذیرش بگیر برو ی ...

چطور میشه پذیرش گرفت؟

2740
چطور میشه پذیرش گرفت؟

خیلی راحت 

الان خیلی از کشورها ،دانشگاهشون خالی ،فقط یا زبان انگلیسی اغصانقات دنیا یا زبان المانی برای کشور آلمان 

باید اول زبان بری کلاس ، بعد انقدر دوست پیدا می کنی تو این مسیر 

که خود به خود همه چی درست میشه 

آلمان چون رایگان دانشگاه هاش  من پیشنهاد می کنم 

خیلی راحت  الان خیلی از کشورها ،دانشگاهشون خالی ،فقط یا زبان انگلیسی اغصانقات دنیا یا زبان الم ...

هر رشته ای بخوام میتونم بخونم؟

بعد هزینه مهاجرتش چطوره؟

هر رشته ای بخوام میتونم بخونم؟ بعد هزینه مهاجرتش چطوره؟

بله توی المان شما هر رشته ای بخواهی بخونی بعدشم می تونی توش کار کنی 

بنابرین اول برو یک کلاس آلمانی بنویس ، و پیگیر بخون ، یک مدرک ب۱ یا ب۲ بگیر 

بعدم که زبانت خوب شد ، سایت های رشته های دانشگاه می تونی خیلی راحت پیگیر باشی ، و رشته ای که می خواهی اپلایی کنی 

بله توی المان شما هر رشته ای بخواهی بخونی بعدشم می تونی توش کار کنی  بنابرین اول برو یک کلاس آ ...

باشه از راهنماییت متشکرم

خوبی؟😍

قربانت تو خوبی

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
فرصت ترمیم فقط یه باره یا دوبار هم میشه شرکت کرد؟  واگه نمره درسی امسال ۲۰ بشم سال دیگه ترازش ...

سلام امسال دوباره ترمیم دی و خرداد و بعدش هم تراز عوض میشه

2706