2733
2734

امروز یکی بهم گیر داده بود کارت نشون میداد ک من دکترم فلان ایران زندگی نمیکنم.. با ۴۰ سال سن به منی که ۱۹ سالمه..اصن حالم بد شد اصرار میکرد که آشنا شم باهات با هم وارد رابطه شیم 

از اونموقع یه حس بدی بهم دست داده یادش میفتم یه جوری میشم .اه خیلی چندشه بابا من جای خواهر کوچیکتم😐

چقد بدم میاد

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

در مورد یه تعداد از آقایون چیز جدیدی نیست،بی شعور بودن و هستن،اما دور از جونت،وقتی بعضی از دخترا خودشون دنبال این موقعیتها هستن و هیچ چیزی رو در نظر نمیگیرن،نتیجش میشه پررویی یه تعداد از مردا

پیامبر همسرش ۹ ساله بوده 

تورو خدا همه جا بساط دین ودینداری پهن نکنید

سلام به نی نی سایتی های عزیز😊ندا جون سابقم از سال ۸۹ نی نی سایت عضوم اون وقتااینجا کلوپ داشت و۸تامون پایه بودیم سحر.عادله.یاسی سمانه.مهشید.آزاده ساراعشقید به یاد قدیما💖 هرکسی اینجا عضو نبود😲  چه روزااایی بود😌
2706