2733
2734

خیلی یاد کوچیکیام میفتم .

تو بغل مامانم جا میشدم .

گاهی اوقات واقعا دوس دارم دوباره مثه اون قدیما بچه شم و تو بغل مامانم باشم شما اینجوری نیستید؟

حس خوبیه

من تا دبیرستان بودم یادمه میرفتم رو پای مامانم مینشستم، بغلش میکردم

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان چرا من باید این تاپیک رو ببینم ۸ سال ونیم بودم آخرین بار  الان ۳۲سالمه کاش الان داشتمش بغلش میکردم

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

یادم نمیاد هیچوقت بغلم کرده باشن. شاید جو اون زمانها اینجوری بود. اما خودم دخترامو زیاد بغل میکنم

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
هر هر هر  مرتیکه به چی میخندی ؟؟؟ جوک گفتم یا لطیفه ادا کردم؟؟؟

من جوابی بهت نمیدم نی‌نی یارم تگ نمیکنم.

خودت ببین چه توهین بدی کردی.

من قصد بدی از خندیدن نداشتم نحوه‌ی نوشتنت اینجوری بود.

من جوابی بهت نمیدم نی‌نی یارم تگ نمیکنم. خودت ببین چه توهین بدی کردی. من قصد بدی از خندیدن نداشتم ...

برو بابا منت سر من نذار 

من دارم از تیرگی رابطه ام با مادرم میگم

تو داری بمن میخندی و سواستفاده می‌کنی

برو بابا منت سر من نذار  من دارم از تیرگی رابطه ام با مادرم میگم تو داری بمن میخندی و سواس ...

سو استفاده کدومه تو از دوتا استیکر چجوری همچین برداشتی میکنی؟

مگه نمیدونی فحش و توهین اینجا ممنوعیت داره؟ قوانینو خوندی؟