2752
2734
عنوان

به نظرتون کادوهای عروسی برا کیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 29 پست

هر کس کادوهای فامیل خودش رو برمیداره 

اینطور که شوهرت متوقع هست 

اگر هم کادوها رو به تو دادن 

لطفا همون اول نزار دست شوهرت 

طلا بخر واس خودت مثل خواهرات

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا همسرم داره خرج میده ولی چون من مقاومت کردم گفتم اون کادوهارو میخوام سرویس  بخرم گفت مادرم ...

شوهرت مگه پولارو میخواست چیکار کنه؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بستگی داره خب . مثلا اگه خانواده داماد خرج عروسی رو داده یا رو کادو ها واسه خرج عروسی حساب کردن خب خانواده ای که خرج عروسی رو باید بپردازه برمیداره ولی اگه خود داماد خرج کرده واسه عروسی منطقن دیگه واسه خانوادش نیست یه وقتم هست خب خانواده ها پول دارن خرج عروسی براشون مهم نیست میدن عروس داماد 

2731
هر کس کادوهای فامیل خودش رو برمیداره  اینطور که شوهرت متوقع هست  اگر هم کادوها رو به تو ...

اگه شوهره بابت عروسی بدهی داشته باشه قطعا عروس هم تو شرایط سخت قرار میگیره

یخچال خالی و چندین ماه قناعت برا خانم خونه هم هست

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
شوهرت مگه پولارو میخواست چیکار کنه؟

قطعا تو کارش استفاده میکنه ولی ی بار میگه من قرض کردم برا عروسی باید قرضامو بدم ی بار میگه مادرم داره کمک میکنه باید ب اون بدم!!!!ی بار میگه به کارخونه بدهکارم باید چکامو پاس کنم……

من همسرم خرج عروسی روداد.کادوی فامیلای خودموخانوادم برداشتندسمت همسرم روخودهمسرم برداشت که البته برازندگی خودمون خرج شد

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

وقتی کادویی تقدیم میشد معمولان نوشته میشد و با کلام هم میگن تقدیم به عروس داماد یا داماد یا عروس .جایی نمیگن مادر یا پدرعروس یا داماد .فقط کادویی که بعضا از طرف خانواده ها هست خب مشخصه اسم آورده میشد

خدایا خودت محافظ خوبان باش احتیاج داریم بحضورشان.....
قطعا تو کارش استفاده میکنه ولی ی بار میگه من قرض کردم برا عروسی باید قرضامو بدم ی بار میگه مادر ...

خودت میدونی دیگه 

به عنوان ی زن میگم تو زندگیشی

میدونی بدهی داره یانه

به هر حال طلا هم بخره در نهایت تو زندگیه خودشه نمیخوای طلا رو ببری خونه بابات که

هر کس کادوهای فامیل خودش رو برمیداره  اینطور که شوهرت متوقع هست  اگر هم کادوها رو به تو ...

منم دلم میخواست با کادوها برا خودم طلا بگیرم اما نگرانم همسرم بفهمه هی غر بزنه و مجبور ب فروش بشم…..برا همین ی فکر دیگم اینه ک مادرم کادوهای سمت خودمونو دستش نگه داره برام فعلا بهم نده باز نمیدونم چی درسته…..مادرشوهرم بنده خدا همش میگفت کادوها برا عروسه حتی میگفت برا کادو جمع کردن عروسی نمیگیرم ک….اما همسرم داره اذیت میکنه!!!!!!!

تعداد مهمونام باورت میشه مادر شوهرم میگفت خانواده ی عروس و داماد مساوی!!!اما در نهایتا همسرم گفت ۵۰ تا مهمون ب من!!!!!!!!

خیلییی عصبانی ام ازش فقط حوصله ی بحث ندارم نمیدونم از کی آموزش میگیره ک میگه همه ی عروسیا فامیلای داماد بیشترن!!!در صورتیکه برا ما همیشه برابر بوده تعداد

منم دلم میخواست با کادوها برا خودم طلا بگیرم اما نگرانم همسرم بفهمه هی غر بزنه و مجبور ب فروش بشم….. ...

همین و میخواستم بگم 

بگو مادرت نگه داره ، بعد توی مناسبتی برات طلا بخرن کادو بدن 

مگه شما تو عروسی ، هر کس هزینه مهمونای خودش رو نمیده ؟

همین و میخواستم بگم  بگو مادرت نگه داره ، بعد توی مناسبتی برات طلا بخرن کادو بدن  مگه ...

بعد هم ساده نباش 

شاید مادرشوهرت مارموز بازی درمیاره 

میخواد همه کادوها برا عروس باشه که برسه به دست پسرش 

اینطور میگه که خانواده شما کادو رو‌برندارن 

همین و میخواستم بگم  بگو مادرت نگه داره ، بعد توی مناسبتی برات طلا بخرن کادو بدن  مگه ...

نه گلم هزینه ی عروسی کامل با داماده

خانواده ی عروس هم جشن نامزدی میگیرن که هزینش کامل با خودشونه برا منم تالار بود 

نه گلم هزینه ی عروسی کامل با داماده خانواده ی عروس هم جشن نامزدی میگیرن که هزینش کامل با خودشونه بر ...

اوکی 

خوشبخت باشی 

ما رسممونه هر کس هزینه تعداد مهمونی که دعوت میکنه رو میده