2733
2734

همیشه باید گند بزنم

بخاطر اینکه حالم یکم خوب شه رفتم سراغ کارایی ک هیچ تخصصی توشون ندارم

دیروز داشتم خیاطی میکردم با پارچه هایی ک شاید اگه میزاشتمشون چیزای بهتری میشد دوخت باهاشون

چرخم نداشتم دو ساعت با دست داشتم میدوختم اخرشم بخاطر اندازه نبودن پارچه ها کلا خراب شد طرحم و پارش کردم...

امروزم رفتم تو فاز اشپژی گفتم من ک اینهمه هی تو خونه تنهام همه کارام ب دوشمه حداقل حالمو خوب کنم با پختن چیزای جدید یاد بگیرم ن این غذاهای همیشگی

از صب هزارجور گند زدم...

مرغمو خراب کردم گوشت امشبو خراب کردم

فقط بخاطر یه دستور مزخرف فیک توی گوشت شیر ریختم و پختم چون گفته بود خوشمزه میشه💔

هنوز جرئت نکردم بیارمش بخوریم میترسم کسی مسموم شه

حالم بده خدایا من چرا انقد بی عرضم چرا باید بخاطر دو دیقه حال خوب دو دیقه فک نکردن ب زندگی سیاهم اینهمه مواد غذایی حروم کنم

میخوام فقط برقا خاموش شه برم تو اتاقم گم شم 

میخوام کسی نبینتم کاش میشد محو شم

بهم بگید لطفا شماهم بهم بگید همه اینکارا اشتباهه سرزنشم کنید تا دیگه ازین غلطا نکنم😭

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️

عقل خودت چی میگه اخه!! 

شیر و گوشت 😐😐

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم پدرشوهر من اردبیلیه تو سفر به اردبیل من دیدم گوشت و شیر رو میپزن خودم به خاطر حساسیت به شیر نخوردم ولی همه میگن خیلی خوشمزست و شوهرمم دوست داره

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

وا خب شاید خوب شده بود از تو نت همیشه درست میکنم خوب درمیاد.چرا مسموم شن

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

وقتی اینطوری با خودت حرف بزنی بقیه هم ازت بدشون میاد

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
فقط بگید چیکارش کنم الان تا کسی نفهمیده😭

یه قاشق بخور اگه خوب بده بخورن

اگه خوب نیست بریز سطل 

دیگه هم پارچه و مواد غذایی خراب نکن تو این گرونی

برو دنبال هنرهای کم ریسک و ارزون مثل بافتنی و لیف بافی و..

عزیزم پدرشوهر من اردبیلیه تو سفر به اردبیل من دیدم گوشت و شیر رو میپزن خودم به خاطر حساسیت به شیر نخ ...

راس میگی

من اخه گوشتو باهاش پختم بعد دیدم مزش خوب نیست رب زدم ک خوب شه فک کنم دیگ خیلی افتضاح شد😭

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
2706