2752
2734
عنوان

چطوری از نامزدم بپرسم طبعش چیه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐 # ‍ نه به حیای الکی  توروخدا جمع کنید این بثات رو خواهرای من . بابت چیزایی که طبیعی هستن و ...

عزیزم من با حرف شما موافقم 

ولی دقت داشته باشید جایی که زندگی میکنیم جنبه چنین چیز هایی درش وجود نداره

چه بسا بعضی از دختر ها خانواده فوق مذهبی دارن که حتی با گفتن چنین حرفایی خون افتاده داخل خانواده 

به نظر من برای هر فرد یک نسخه رو نمیشه پیچید با توجه به اینکه ما هیچ شناختی نسبت به خانواده دختر یا اون پسر نداریم وقتی اون پسر تا به الان چنین حرفی و بازگو نکرده مسلما وجه خوبی نداره دختر پیش قدم بشه بابت چنین موضوعی 

و ممکنه بعدش مسئله هایی پیش بیاد 

بنابراین ما در ایران زندگی میکنیم و باید مشاور خانواده به اینجور فرد و موضوعات بپردازه 

خدایا شکرت ، ناجی تویی نه این جماعت!
2731
عزیزم من با حرف شما موافقم  ولی دقت داشته باشید جایی که زندگی میکنیم جنبه چنین چیز هایی درش وج ...

من میخاستم فردا ازش بپرسم الان چیکار کنم بنظرت عزیزم اگه بپرسم پیش خودش میگه این چقدر پرروعه؟ واقعا موندم توی دو راهی نمیدونم چیکار کنم 

و خدایی هست ؛ مهربانتر از حد ِتصور💙'️
من میخاستم فردا ازش بپرسم الان چیکار کنم بنظرت عزیزم اگه بپرسم پیش خودش میگه این چقدر پرروعه؟ واقعا ...

از مشاور بپرس سوال تو و اینکه طبق شناختی که ازش داری ممکن این حرف باعث بهم خوردن فکرش راجب شما بشه؟!

خدایا شکرت ، ناجی تویی نه این جماعت!