2733
2734
عنوان

تحصیلات شعور میاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 25 پست

به نظرم آدم بی شعور همیشه بی شعوره چه تحصیلات داشته باشه ، چه تحصیلات نداشته باشه ، یه چیزایی به ذات آدما مربوطه ، علم و دانشم نمیتونه تحولی توش ایجاد کنه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه شعور به ذات ادمه 

چند روز پیش پیج یه دندون پزشک بودم اینستا بعد مثلا مریض داشتک دهنش بو میداد اول ماسک زد باز بو میوومد باز ماسک زد بعد از این تلق شفافا زد پزشکیا بعد نمیدونم چی بعد اخر کپسول اکسیژن اورد زد به دهنش یعنی بیشعوری از سر و روش میبارید احمق نمیدونه کسی ک دندونش خرابه هزار بارم مسواک بزنه فایده نداره

2731

تحصیلات الزاما باید به بالا بردن سطح شعور شخصیت دیدگاه و کمال شخص اضافه کنه و….

اما تحصیلات نه به معنای دانشگاههای ابکی درسهای به درد نخور استادهای سانسور شده و فضای خفقان دانشگاه های ما 

کاربری قبلی م تعلیق شده …..
اگر میورد که بعضی معلم ها و اساتید اونقدر بی شعور نبودن

اره 

ولی همون استاد بالاخره کلی درس ادب و درک و مرام و معرفت تو همین دانشگاه بهش دادن و اینا رو خونده و حفظ کرده اینه .

فکر کن اگه نمیخوند چه قدر بی شعور تر از اینی که هست  بود

نه واقعا 

شوهر خواهر یکی از دوستام روانشناس بود بعد زنشم در خونده بود رشتشو یادم نیست 

اینا دعواشون میشد مرده میگرفت زنه رو میزد 

فکر کن درس خونده باشی روانشناسم باشی بعد زنتو بگیری بزنی 

....

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
نخوندم متن رو  ولی به این جمله معتقدم که بهمون اندازه که تحصیلات شعور نمیاره، ممکنه بی‌شعوری ب ...

فکر کنم مثه تحصیل کرده ای که اونقدر مغرور میشه که کسایی رو که تحصیل کرده نیستن تحقیر میکنه خودش میشه گفت بیشعوری اوردنه تحصیله 👏

نه واقعا  شوهر خواهر یکی از دوستام روانشناس بود بعد زنشم در خونده بود رشتشو یادم نیست  ا ...

واییی 

میگن کچل اگر دواگر بود سر خود دوا میکرد حکایت بعضی از روانشناساست