2752
2734
عنوان

امروز شوهرم رفته بود خونه مادرش ناهارشو بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 5170 بازدید | 120 پست
کدوم خونه بابا عزیزم باعث تموم بدبختیام همون باباس که حیف اسم بابا  بچه رو بزارم پیشش دق میکنه ...

خب بچه که فقط مال تو نیست مال شوهرتم هست اگه همش خونه مادرشه ببرش بذار پیششون اینطوری که تو به چنگودندون گرفتیش خب اونا به هیچ جاشون نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه یه مادر پیرداره و خواهرش از خودش بدتر معتاد نیست مریض روانیه انگار

عزیزم بخاطر دخترتم شده باید قوی باشی و سعی کنی زندگیتو درست بسازی.امیدوارم خدای مهربون کمکت کنه بهترین اتفاقا واست رقم بخوره🫂

ایندفعه اگر رفت خونه مامانش غذا بخوره   بچه رو بهش بده  . بزار خواهر شوهرت بفهمه که این ر ...

عجب بابا عجب به هر نحوی شده یعنی قید بچه رو بزنه جاری تو یه زن آشغال بی مسئولیته که بچش و کرده بازیچه و پاس کاری میشه عین ننه مرده متنفرم از آدمایی که فقط زاییدن و بلدن اسی هر جا بره وظیفشه بچش و ببره حالا که پدر بی مسئولیت و مفت خوره مادرش نباید بچش و ول کنه بچه رو بده امون خدا چرا؟؟چون بچه بزرگ میشه میگه چرا اینکار و کردی اونکار و کردی خب بگههههههه هر کی بچه دار شده مسئولیت صد در صد داره در قبالش هم پدر هم مادر خواهشا این راهکارا رو یاد بقیه نده گناه اون بچه میفته پای تو زن حسابی چه دلایل چرت و مضخرفی هم داری برای خاموش کردن آتش عذاب وجدان تف به وجود مادری که بخاطر دو تا چرا گفتن بچه اش در اینده بخواد فکر کنه تف تو گور چنین مادری بیاد من خودم الان ۸ ماه حامله ام شوهرم بخواد راهش و جدا کنه میگم هری بچم که بچمه یه تار موی بچم و نمیدم بهش والا من ۹ ماه این بچه رو تبدیل به یه انسان میکنم بهش زندگی میدم بعد بدم بره؟؟یعنی چقدر باید بیشرف باشم لطفا پای بچه هاتون بمونید لطفا بیشرف نباشید 

چکارکنم بخدا نگهش نمیدارن دق میکنه بچم میترسه ازشون 

گوش نده به حرف اینا بابا هر جا رفتی بچتو ببر عزیزم ولش نکن تحت هیچ شرایطی مگه الکیه آدم بچش و بده دست گرگا فکر کردی نگه میدارن انقدر کتکش میزنن اذیتش میکنن من خودم مادرم تو بچگی میذاشت منو پیش خواهر بزرگم سه ماه تابستون و میرفت دنبال زندگیش یعنی بلای سگ سرم میومد یه کلفت به تمام معنا برای خواهر آشغالم بودم چون پدر مادر نداشتم تمه با سن کم بازی میکردن تو کوچه تفریح میکردن من باید ظرف میشستم جارو میزدم لباس میشستم بچه شو نگه میداشتم تازه کتک هم میخوردم لطفا تو مثل مادر من نباش من خودم بخاطر این خاطرات بد کودکیم حتی حضانت فرزند و از شوهرم گرفتم که اگر اتفاقی تو زندگی ما افتاد بچم دور از من نباشه بلایی که سر من اومد بخاطر بی مادری سر اونم بیاد 

چکارکنم بخدا نگهش نمیدارن دق میکنه بچم میترسه ازشون 

خب دیگ شما خودت وقتی همه چیزو به دوش میکشی توقع نداشته باش از اونام ابی گرم شه طبق گفته ی کاربری که میگ ما حرف مفت میزنیم همونجوری پیش برو ،بله بحث مهرمادری جداس اما اگه توجه کنی اونا دارن از همین به عنوان اهرم استفاده میکنن گاهی وقتا باید احساستو بذاری کنار و با عقل بری جلو 

اخه باید شکایت نامه بنویسی و تشکیل پرونده بدی برا نفقه 

عزیزم شکایت بابت نفقه و مهریه هزینه ای ندارند شکایت کیفری نفقه ده هزار تومن 

شکایت حقوقی نفقه در دادگاه خانواده  یا شورای حل اختلاف صد هزار تومن هست تازه می تونید بنویسی معسر هستی و کلا معاف از هزینه میشی

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
عزیزم شکایت بابت نفقه و مهریه هزینه ای ندارند شکایت کیفری نفقه ده هزار تومن  شکایت حقوقی نفقه ...

یه چیز یادم. هزینه های بالا. را بعلاوه  صدهزار تومان کن چون دفتر خدمات قضایی هم پول میگیره. دیگه هزینه نداری تا وقتی دادگاه بخواد کارشناس برای تعیین میزان نفقه تعیین کنه اونم ۸۰۰ هزار تومنه . 

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.