2752
2734
قطعا می‌فهمه یا یه جوری به گوشش میرسه  حتی با نگاه بقیه هم میشه فهمید چقدر حس میکنند لیاقت ندا ...

والامنکه آدمی نیستم به روطرف بیارم فقط توتنهایی خودم باخداکه دردودل میکنم میگم آخه چرا چرا من انقد.....😢😢😢🥺🥺

والامنکه آدمی نیستم به روطرف بیارم فقط توتنهایی خودم باخداکه دردودل میکنم میگم آخه چرا چرا من انقد.. ...

این همه تو نی نی سایت تاپیک میزنن از قد و اندام و قیافه شون مینالن... تو بابت زیباییت خداروشکر کن 

به خودت برس 

ایشالا بختتم باز میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه تعریف مردم و اطرافیان به چه دردی میخوره  مهم همسر آدمه  کسی که خوشگله ولی شوهرش بدرد ...

اینطوری میگی

شعاره در واقع

شما اگه همه بگن زشتی همسرت تا ابد از زیباییت تعریف کنه باور نمیکنی چون میدونی زشتی! نهایت بگی به چشم همین یکی زیبا هستم یا شاید ترحمه 

ولی خوشگل باشی وقتی کل دنیا ازت تعریف میکنند شوهرت هم بد باشه خودت رو کم نمی‌بینی میگی از شوهر شانس نیاوردم چیزی هم که برا خوشگل زیاده شوهر و دوست پسره 

یا اصلا از خونه که میاد بیرون ده تا مرد ازش تعریف میکنند چه نیازی به تعریف شوهر داره

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤
این همه تو نی نی سایت تاپیک میزنن از قد و اندام و قیافه شون مینالن... تو بابت زیباییت خداروشکر کن&nb ...

اگه این مجردا که انقد دوس دارن ازدواج‌کنن از داخل زندگی متاهلی خبر داشتن هیچوقت ارزو نمیکردن 

والامنکه آدمی نیستم به روطرف بیارم فقط توتنهایی خودم باخداکه دردودل میکنم میگم آخه چرا چرا من انقد.. ...

شما مگه خیلی زیبایی؟ من تا حالا خوشگل بی طرفدار ندیدم 

شغلشون ازدواجشون دوست و آشنا و سرنوشتشون رو هوا اوکی میشه 

بد شانس ترین خوشگل از خوش شانس ترین زشت زندگیش بهتر میشه نگران نباش

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤
این همه تو نی نی سایت تاپیک میزنن از قد و اندام و قیافه شون مینالن... تو بابت زیباییت خداروشکر کن&nb ...

خداروکه شاکرم

به خداتوی فامیل بهترین تیپ روهم دارم خیلی هم سنگینم ولی نمیدونم چرا.....

۲۸متاسفانه میگن دیگه حالازشت بودم میگفتم زشتم کسی نیست بیادخواستگاریم ولی خب قیافم خوبه و کسی نیست خ ...

میشه یکم اعتماد بنفس داشته باشی 

دایره رفت وامدها رو زیاد کن 

سعی کن بسپاری به افراد مورد اعتماد

۲۸متاسفانه میگن دیگه حالازشت بودم میگفتم زشتم کسی نیست بیادخواستگاریم ولی خب قیافم خوبه و کسی نیست خ ...

هنو که سنت بالا نیس

ناامید نباش منم همسن و سال تو ام

امیدوارم خوشبخت باشی برای منم دعا کن

کاری ب اصل حرفت ندارم ولی پوست سفید و چشم رنگی عمرا دلیل بر زیبایی نمیشه چون به نظرم ترکیب اجزای صو ...

نه گلم حالا من جا گذاشتم بگم بینی شون لباشون اصلا همه چیشون نجیب .حتی زن داداشم خالم برای بار اول دید تعجب کرد وایییی خالت چه خوشکله تو سن ۷۰ سالگی حالا میگفت واقعا خالتون گفتیم اره این خالم به پدر بزرگم رفته مامانم اون خالم به مادرشون رفتن سبزه بود 

اینطوری میگی شعاره در واقع شما اگه همه بگن زشتی همسرت تا ابد از زیباییت تعریف کنه باور نمیکنی چون ...

خب مسئله اینجاست که خیلی از خوشگلا هم خودشونو قبول ندارن 

یعنی تعریف ها و تمجید های دیگران از یه زمانی به بعد برات عادی میشه و حتی دلت رو میزنه 

تو میمونی و واقعیت زندگیت، شوهر بدرد نخورت، جوونی بر باد رفته ات و ...

در ضمن اینکه شما میگین برای خوشگلا دوست پسر هست درسته ولی دوست پسر جای رابطه پایدار و ازدواج رسمی رو میگیره؟ 

چه بسا دخترای خوشگلی که بازیچه ی پسرای اشغال شدن و فرصت های طلایی شون رو از دست دادن، چه در زمینه ازدواج چه تحصیلی چه شغلی...

من خودم به زیبایی خیلی ارزش و اهمیت قائلم و از دید بقیه هم زیبا بنظر میرسم... ولی بنظرم ارزشش اونقدرا بالا نیست که ما تو ذهن مون بهش پر و بال دادیم

2706