2733
2739
عنوان

حساب روز شمار و ماه شمار و جاری😅

67 بازدید | 4 پست

سلام دوستان

من به طور منظم از پدرم پول تو جیبی دریافت نمی کنم

واسه همین وقتی که میده، یهو همش خرج میشه

مثلا ممکنه یه ماه وضعیت مالیش خوب نباشه، اصلا نده

یه ماه، ۱ تومن اینا بده

البته همه خرج هام هم با خودشه، یعنی این پول فقط واسه خوراکی و سینما و کتاب و این چیزاست که خب واسه من کافیه منتها به خاطر ولخرجی الکی، پولم تموم میشه

میخوام یه حساب باز کنم که هر ماه خرد خرد، در حد ۲۰۰ ۳۰۰ تومن توش بریزم، بعد که زیاد شد، طلا بخرم

حالا این حسابا گیجم کرده، نمی دونم چی به چیه

میشه راهنماییم کنید؟!🙏🏻

بین بانک مسکن و پاسارگاد و ملی کدوم بهتره؟!

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

من سپه دارم خوبه

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....
من سپه دارم خوبه

مرسی عزیزم

حساب قرض الحسنه؟!

یا یه حساب دیگه

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم حساب قرض الحسنه؟! یا یه حساب دیگه

نه حساب عادیه قرض الحسنه ندارم

کلا بنظرم حساب خیر داریه بانک سپه از هر طرف پول میاد براش ولی بقیه کارت هام خالیه😁

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....
2731
نه حساب عادیه قرض الحسنه ندارم کلا بنظرم حساب خیر داریه بانک سپه از هر طرف پول میاد براش ولی بقیه ک ...

خب پس خداروشکر😂❤️

خدا بیشترش کنه

مرسی گلم بابت پاسخگوییت🙏🏻💕💐