2752
2734
عنوان

ای وای بدویید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 64 پست
به نظرم باید بستری بشی بعدم کورتاژ الکی درد نکشی

خیلی درد دارم دوروزه

کسانی که قصد فروش تخمک یا خریدشو دارن و قصد اجاره دادن و گرفتن رحم دارن تماس بگیرن09016533013

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بابا چرا بزرگش میکنید گلم شما فک کن میخوای پریود بشی اصلا ب کورتاژ اینا فک نکن خیلی شدید خونریری داشتی برو بیمارستان اما انشالله طوری نیس خودش میوفته فعالیت کن

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤

فکرنمیکنم نیازی به بیمارستان و کورتاژ باشه خودش تو خونه سقط و دفع میشه چون هنوز خیلی کوچیکه

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

دهانه رهمم باز بشه اوکی میشه این همه درد و خونریزی بدون بازشدن رحم فایدش چیه

کسانی که قصد فروش تخمک یا خریدشو دارن و قصد اجاره دادن و گرفتن رحم دارن تماس بگیرن09016533013
به خدا تو کرج یه سری خانوم تو یه اطاق بودن همراهم نداشتن موبایلاشونم گرفتن 

شاید منظورت اتاق ایزوله س؟ 

به این که نمی گن قرنطینه آخه. قرنطینه واسه بیماری های خیلی عفونی یا واگیردار هست فکر کنم، یا اونایی که سیستم دفاعیشون خیلی ضعیف میشه. سقط که قرنطینه نمی خواد آخه منطقی نیس اصلا

جنین 6هفته سر ودم نداره که بگن پایین یا بالا  گرفتی مارو؟

کیسه بچه اومده پاییین

خیلی درد دارم دوروزه

نمیدونم من تو وضعیت شما بودم رفتم بیمارستان فوری بستریم کردن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
دهانه رهمم باز بشه اوکی میشه این همه درد و خونریزی بدون بازشدن رحم فایدش چیه

بابا رحم باز شه چیه

خونریری داری با خونریری میوفته

من تعجب میکنم اینایی ک میگی

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
2706