2752
2734
عنوان

واقعا نیاز به دعاتون دارم

25 بازدید | 5 پست

۳۱سالم شده،بچم ۹سالشه،سه ساله اقدامم،پارسال باردار شدم ،سقط شد.

خیلی نگران و ناراحت تک فرزندی بچمم.کاش زودتر اقدام میکردم،کاش بعد زایمانم لجبازی نمی‌کردم،خودخواهی کردم.گفتم بچم بزرگ بشه ،بعد بچه بعد رو بیارم،خودخواه بودم دوست داشته بگردم،اما اشتباه کردم   تاوان خودخواهی،من رو بچم داره با تنهاییش میده.من به بچم خیانت کردم...خیانتی که دیگه نمیشه جبرانش کرد

حتی اگه الانم باردار بشم،فاصلشون۱۰سال میشه.دیگه نمیتونن با هم ارتباط بگیرن.

چرا نشه؟ این شما هستید که ارتباط بین بچه هاتون رو تعیین می کنید. با رفتارتون، نوع تربیتتون و...

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چرا نشه؟ این شما هستید که ارتباط بین بچه هاتون رو تعیین می کنید. با رفتارتون، نوع تربیتتون و...

درسته،اما ده سال خیلی زیاده،البته من اصلا باردار نمیشم دیگه.۳ساله.کاش بتونم دوباره بچه دار شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته،اما ده سال خیلی زیاده،البته من اصلا باردار نمیشم دیگه.۳ساله.کاش بتونم دوباره بچه دار شم

نه زیاد نیست عزیزم

حتما نباید فاصلشون کم باشه عزیزم، شما هم خواستید نشده

ان شاءالله به زودی بارداری سالم و موفقی داشته باشید❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731
ممنونم از دعای خوبت.انشاالله