2752
2734
عنوان

میخوام امشب داستان یه زن پدریو بگم که خدا چه جور جوابشو داد....

| مشاهده متن کامل بحث + 99964 بازدید | 234 پست
ولی از شانس خوب بچه هاش این یکی آدم بود🫠 عین یه مادر براشون مادری کرد و میکنه خودشم فقط یه بچه دنی ...

بازم جای شکرش باقیه که بچه هاش پاسوز کاراش نشدن و مثل خودش گیرشون نیومده که اذیت بشن

اون دخترم پاداش صبر و مظلومیت و دل پاکشو شو گرفته

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
اما من به بیماری کسی نمی تونم بگم کارما، یعنی واقعا سرطان  سراغ آدمایی که هیچ بدی نکردن نمیره؟ ...

نگفتم فقط به خاطر همین بوده

کارما به نظر من مرگش در جوونی و یتیم شدن بچه های خودش بود؛ اینکه خیری از زندگیش و بزرگ شدن بچه هاش ندید

حالا مرگش به هر دلیل دیگه هم میتونس اتفاق بیافته

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان بیاید از جمله ی فلانی ادم بدی بود سرطان گرفت مرد خیلی جدی دوری کنید این حرف وحشتناکیه  ا ...

بحث من سرطان نبود که

مرگش به هر دلیل دیگه ای هم میتونس اتفاق بیافته

اینکه در جوونیش مرد و بچه هاش یتیم شدن یا دوباره شوهرش زن گرفت؛ اینکه بزرگ شدن بچه هاشو ندید به نظرم تقاص کارش بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
این کجاش کارما بود مگه هرکی سرطان گرفت کار ماست؟ کارما اون بود زنه دست و پادرد شدید نگرفت نمی تونست ...

تقاصشو خودش داد

هر کی مادره میفهمه هیچ عذابی بالاتر از این نیست که بدونی داری میمیری و بچه هات یتیم میشن

اون اواخر من یادمه یکمی زنه رو میرفتیم خونشون فقط گریه میکرد

بچه هاشو بغل میکرد و فقطططط زار میزد...

بعد مرگش دخترش که دوستم بود افسردگی گرفت؛ درساش افت کرد مریض شد همش گریه میکرد...

تو اوج جوونی مرد و بزرگ شدن بچه هاشو ندید؛ همش به دختر بزرگه فحش مادر میداد ولی خودش دقیقا عین همون شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
جدی؟ینی من ک پسردارم ینی شوهرم عاشقتره؟؟

اینا همش الکیه

دیگه بچه یا دختر میشه یا پسر ؛ دیگه برمیدارن برا هرکدوم یه داستان میسازن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌️❌️❌️❌️استارتر  اینکه سرطان گرفته  و با درد و رنج فوت کرده  را نباید بگی کارما ... & ...

بله 

من منظورم کلا بیماریش نبود؛ مرگش بود که به هر شکل دیگه میتونس اتفاق بیافته

ما خودمونم تو فامیل داریم افراد مریض که خیلی هم آدمهای خوبی ان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله  من منظورم کلا بیماریش نبود؛ مرگش بود که به هر شکل دیگه میتونس اتفاق بیافته ما خودمونم تو ...

پس لطفا پستهاتون را ویرایش کنین که مدام گفتین سرطان گرفت و با درد و رنج مرد ....

من کلا سالهاست خواننده خاموش هستم  ولی  با پستهای شما دلم شکست ....

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
پس اون پدر بی شرفش کجا بوده. بعضی مردا از گاو کمترن

چون میترسن چیزی بگه زنه بهش نده از بس که چیز پرستن این مردای چیز

اینجاس که میگن حشریت ریده به بشریت

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
بحث من سرطان نبود که مرگش به هر دلیل دیگه ای هم میتونس اتفاق بیافته اینکه در جوونیش مرد و بچه هاش ...

خیلیا در جوانی میمیرن  و بزرگ شدن بچه هاشونو نمیبینن مثل میمی ناز

لطفا در جملاتت دقت کن

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
چند وقت پیش یه تاپیک اینجوری هم بود که استارترش میگفت بچه شوهرم اصلا دوست ندارم واقعا دست خودم نیست ...

عزمزمه دخترم خیلی پشه نیش میزنه بعد جاش میمونه هی میخارونه خون میشه الان جاش مونده چیکار کنم ۳ سال و نیمی

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم