2752
2739
عنوان

میخوام امشب داستان یه زن پدریو بگم که خدا چه جور جوابشو داد....

| مشاهده متن کامل بحث + 99956 بازدید | 234 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون دیگه چه پدر حروم زاده ای داشته دختر خودش و گردش نمیبره زن عوضیشو میبرده چطوری خونریزی مغزی نکرد ...

علت نرم بودن قسمت‌های از جمجمه ش رو نمی دونم چی بود،دوستم از من بزرگتر بود می گفت شاید به خاطر این که مواد غذایی کافی بهش نمی‌رسه و کمبود ویتامین داره ...

اون دختر بیچاره اصلا اجازه بازی کردن نداشت .جز یکبار که یادمه جلوی در واییستاده بودم ...آخه ما دهه شصتیا زیاد تو کوچه بازی میکردیم ....

جلو ی در واییستاده بودم اون دختر با خواهر ناتنی ش اومد از جلوی من رد شد با یه خوشحالی گفت مامانم بهم اجازه داده بیام تو کوچه بازی کنم ،بعدم با همون خواهرش دویدن و رفتن .

همون دفعه آخری بود که دیدمش دیگه رفتن از اون خونه و کوچه ....

اون چهره بسیار لاغر و تکیده ش بعد این همه سال یادمه ...به معنای واقعی پوست و استخوان بود

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

بابای منم بی غیرت، منتها داداش هام منو خیلی میزدن او میفهمید هیچی بهشون نمی‌گفت ....

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731
ولی از شانس خوب بچه هاش این یکی آدم بود🫠 عین یه مادر براشون مادری کرد و میکنه خودشم فقط یه بچه دنی ...

این کجاش کارما بود مگه هرکی سرطان گرفت کار ماست؟ کارما اون بود زنه دست و پادرد شدید نگرفت نمی تونست تکون بخوره از جاش محتاج یه چی که آب بود یا کسی دستش و بگیره یا خیلی چیزهای دیگه سرطان که خیلی ها میگیرن اونم چند،سالی،عذاب تازه برای خانواده بیشتر،عذاب 

چه خوش شانس،بوده با اون همه بدی که در حق بچه مردم کرده بچه های،خودش افتادن زیر دست یه زن خوب این کارما نیست این کار،خداست که برعکس ه همیشه ناراحت اینکه اون بچه ها افتادن دست یه آدم خوب نیستم ناراحتم از خدا که همیشه کاراش برعکس ه هرکی بده و بد کرده ومال مردم خورده و مردم اذیت کرده این دنیا ش حداقل از آدمهای خوب بهتره اون دنیا هم که کسی ندیده فقط میترسم اون دنیا هم کلا سرم بره

ما دوتا زن بابا داشتیم جای مادربزرگامون اومده بودن

خدا رحمت شون کنه جاشون بهشت اعلی علیین

دلم براشون تنگ شده اینقدر که مهربون بودن با سلیقه کدبانو

الان که مینویسم چشمام پر از اشک از دلتنگی

هر وقت دعا می کنم یا قرآن می‌خونم به یادشونم

ماه بودن ماه

خرافات جدید من ک ‌فال ابجد گرفتم چیزای معمولی بود حادثه ساز و این چرتا نبود 

برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام ( از بازار نصبش کردم ) قسمت دوم اون برنامه ارتعاش و فرکانس 

۴ ماه پیش اتفاقی پیدا کردم 

جدی؟ینی من ک پسردارم ینی شوهرم عاشقتره؟؟

شاید ( احتمال بالا )

البته به ارضا شدن در اون لحظه ( تمکینِ خاص ) هم مربوط میشه مرد زودتر ارضا بشه ( آب مرد طبعش گرم و تر هست و محیط رحم رو گرم نگه میداره و همینطور قلیایی میکنه 

زن زودتر ارضا بشه ( منی زن طبعش سرد و ار هست و محیط رحم رو سرد نگه میداره و همینطور حالت اسیدی 

منم یه مورد دیدم ولی تاوانش رو توی 4،5 سال پس نداد 

الان بعد از 30، 40 سال داره پس میده تازه اون پسر معلول هم بوده 

الان چند سال هست خانمه وضع خوبی نداره همه هم میگن حقشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
خلاصه کارما جوری یقه این زنه رو گرفت که سرطان گرفت مرد و بچه های خودش افتادن زیر دست زن بابا... مرد ...

انقدر نگید سرطان گرفت که بقیه فکر کنن سرطان رو فقط آدمای بد میگیرن و یه نوع عذاب الهی هست

بگید بیمار شد و مرد اون زن میتونست هرجوری بمیره چرا انقدر تاکید دارید روی بیماری سرطان

شاید افرادی اینجا این بیماری رو خودشون یا خانوادشون داشتهی باشن و دلشون بشکنه