2752
2734
عنوان

دخترایی که طرفدار برابری هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 26 پست

خب وقتی پول کافه یه چالش مالی باشه واسه من ولی واسه پارتنرم پول خورد اممکان نداره بگم تو بده ولی عقلش برسه خودش میده دیگه😁😂

ولی موضوع اصلی تر اینه که من دختر تو یه رابطه اونم تو ایران هزینه بیشتری پرداخت میکنم از هزینه های رسیدگی به ظاهرم تا قضاوتایی که ازطرف جامعه و در و همسایه و خانواده باید تحمل کنم...چقدر یه پسر اینارو تحمل میکنه مگه؟قطعا اومدن به همون دیت برای من اونم تو ایران کار وقت گیر تر و پر دردسر تریه تا اون پسر

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که خواهان برابری هستی پس مهریه و نفقه هم نخواه سربازی هم برو و موقع جنگ هم برو با داعش بجنگ کا ...

ایا مردا میتونن حامله بشن ؟ تا برابر بشیم ؟

دختری از آهار🦚
2731
شما که خواهان برابری هستی پس مهریه و نفقه هم نخواه سربازی هم برو و موقع جنگ هم برو با داعش بجنگ کا ...

تو خیلی از کشورا دخترا میرن سربازی هیچ مشکلی هم ندارن ، تو جنگ ها هم خیلی زنها شرکت کردن تو تاریخ ، اما نشنیدم مردی بتونه جامله شه یا مردی بخاطر اینکه دوست دختر داشته باباش سرشو بریده باشه ، یا مثلا بخاطر اینکه رابطه جنسی داشته خراب تلقی بشه 

دختری از آهار🦚
من حاضرم انجام بدم

فردا صبح یه بیل وردار برو دم چهار راه وایسا تا بیان ببرنت برای کارگری... اونوقت میفهمی یک سوم یه مرد میتونی کار کنی تازه اگه اتفاقای بدی برات نیفته

هر جنسیتی مزایای خودش را داره... همون طور که مرد خیلی از کارا رو نمیتونه بکنه زن هم نمیتونه 

پس نمیشه بگی حقوق مشابه باید داشته باشن

سوالم کاملا بخاطر یه کنجکاوی بود 😅 تو یه تاپیک دیگه همه گفته بودن که ما خودمون حساب میکنیم ، اما ال ...

بنظرم تورابطه جدی اصلا خانم نباید دست توجیبش کنه اصلا طرفای ما یه خانم بااقایی خرید برن کسرشانش میشه اقا خانمش دست توجیبش کنه وحساب کنه .ولی تورابطه دوستانه باید دونگی حساب بشه حساب حساب کاکا برادر

بنظرم تورابطه جدی اصلا خانم نباید دست توجیبش کنه اصلا طرفای ما یه خانم بااقایی خرید برن کسرشانش میشه ...

تو رابطه ی احساسی به هیچ وجه موافق نیستم که زن دست به جیب شه مگر در مواردی خاص ، اما تو رابطه ای مثل یه رفاقت عادی بین یه دختر پسر که هیچ چیزی در بین نیست ، بله ، باید هر کس برای خودشو حساب کنه

دختری از آهار🦚
چه ربطی داره.... اتفاقا همین حرفت یعنی مردا و زنا مثل هم نیستن تا بگی حقوق مشابه باید داشته باشن&nbs ...

پس با این تفاسیر ، چون زن از نظر فیزیولوژیکی ضعیف تره باید برده ی مرد باشه و مرد اجازه ی هرکاری داشته باشه و حتی گردنشو قطع کنه 

دختری از آهار🦚
فردا صبح یه بیل وردار برو دم چهار راه وایسا تا بیان ببرنت برای کارگری... اونوقت میفهمی یک سوم یه مرد ...

اونی که کارگری میکنه خودش انتخاب کرده...منم اگه انتخابم کارگری بود حتما میرفتم.

حقوق مشابه منظورم این نیست که مردا هم بتونن مثلا پریود بشن...

این یچیز طبیعیه و دست آدم نیست...مثل قد که دست خود آدم نیست.

میگم همه انسانا ارزش مساوی دارن...زن به مرد برتر نیست یا برعکس.

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!