2733
2734
عنوان

قبولی دانشگاه فرهنگیان

87 بازدید | 12 پست

هرکسی می‌دونه بگه لطفاً

برای قبولی تراز مهمتره یا رتبه؟

رتبه بالای بیست سی هزار اما با تراز بهتر میشه امور تربیتی دانشگاه فرهنگیان قبول شد؟

لطفاً بگیددد 

منظورت از امور تربیتی 

همون علوم تربیتی هست ؟

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منظورت از امور تربیتی  همون علوم تربیتی هست ؟

نمیدونم تو دانشگاه فرهنگیان رشته علوم تربیتی هم هست ؟ من تو سایت قلمچی پردیس ندیدم همش دانشگاه های دیگه بود

نه اینا فرق دارن امور تربیتی همون معاون پرورشی مدرسه میشه

کدومش رتبه بهتری میخواد 

علوم یا اموز؟

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
خب تراز باید بالا باشه و به طبعش رتبه میاد پایین و قبول میشی  رتبه ۳۰ هزار اصلا شاید به زور مج ...

یسوال الان رتبم بالای سی هزار بود تراز باشه هفت هشت هزار خورده ای بنظرت رتبم چند میشه؟ اون موقع میتونم مجاز شم؟