2752
2734

نمیدونم چرا اینطور شدم

ی مدته ب شدت منو پارتنرم بحث و دعوا داریم اونقد ک هر روز و هرشب دعوا داریم

صب سرکاره تا ۵ عصر ۵ میاد میخوابه تا صب اگ ی روز باشه.دوروز باشه اثلا ی هفته باشه میشه کنار اومد ولی هرشبو هر روز دیگ قابل تحمل و کنار اومدن نیست

نمیدونم من حساس شدم یا واقعا حق دارم اما خب هرچیزی حدی داره میگین چیکار کنم خسته شدم واقعا دیگ دارم کم میارم ا دستش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پارتنر همون همسرته؟    

ن اما خانواده ها در جریان هستن قرار گذاشتیم برا بعد خرداد و همه چیو رسمی کنیم ولی از همین الان دارم عقلمو از دست میدونم همش میگه درستش میکنم کارم سنگینه درک کن ولی اخه تا کی من واقعا وابستشم و دوسش دارم اما این رفتارا داره منو از همه چیز منصرف میکنه

می‌دونی شاید اون خسته ست از فشار کار توهم تنهایی ، می‌خورید بهم دعوا راه میندازید . 

بخدا دیگه دارم عقلمو از دست میدم ب خاطرش

اثلا نمیدونم این حجم دلبستگی د دفه از کجا اومد ک حتی نمتونم همه چیو کنار بزارم

بخدا دیگه دارم عقلمو از دست میدم ب خاطرش اثلا نمیدونم این حجم دلبستگی د دفه از کجا اومد ک حتی نمتون ...

سعی کن آروم باشی این مردا معمولا اینو بلد نیستن .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
سعی کن آروم باشی این مردا معمولا اینو بلد نیستن .

چی بگم اخه تا هستی قدرتو نمیدونن بعد ک کنار میکشی میگن ط سردی و این چدت و پرتا واقعا نمیفهمم مردا چرا اینطورن

چی بگم اخه تا هستی قدرتو نمیدونن بعد ک کنار میکشی میگن ط سردی و این چدت و پرتا واقعا نمیفهمم مردا چر ...

اشتباهت همینه دیگه ، به چشم یه پسر بچه نگاهش کن ، دیگه از کاراش ناراحت نمیشی 🌝

اشتباهت همینه دیگه ، به چشم یه پسر بچه نگاهش کن ، دیگه از کاراش ناراحت نمیشی 🌝

تا کی اخه اگ باهاش برم زیر ی سقف ک دیگ عقلمو کامل ا دست میدم من ب الان فک نمیکنم ب چند وقت دیگ فک میکنم ک ایا میتونم باهاش زیر ی سقف زندگی کنم یا ن

وقتایی ک پیشمه هیچی کم نمیزاره از گل و کادو و ... ولی وقتایی ک دوریم اثلا یکی دیگس ای خدا 

تا کی اخه اگ باهاش برم زیر ی سقف ک دیگ عقلمو کامل ا دست میدم من ب الان فک نمیکنم ب چند وقت دیگ فک می ...

عااااااادیه ، نگران نباش . 

2706