2752
2734

صبح میرم مدرسه برمیگردم میخوابم پا میشم کلاس داشته باشم میرم میام پس شام میخورم مبرم گوشی خواب.. اگه کلای نداشته باشم بیشتر میخوابم بازم شام بعد گوشی خواب خسته شدم به قرآن این چه وضعشه بیرونم که نمیریم با این که پولشو داریم بابام ۵۲ سالشه ولی مثل مرد ۷۰ ساله با خانوادم مشکل دارم تحمل دیدن شون ندارم همش تو اتاقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حتما قران رو با تدبر و معنی بخون عزیزم.درسهای استاد شجاعی رو گوش کن. کم کم حال و هوات عوض میشه.

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

من عین توعم با این تفاوت که تو مدرسه میری من سرکار.

خونه ما همیشه دعواست مامان بابام 50 و خورده ای سالسونه همش باهم قهرن خواهرم اصلا خونه نیست همش سرکاره و با دوستاش بیرون،داداشمم پیارسال خودکشی کرد.

از محل زندگیم و خونواده ای که توشم،شغلم،آدما متنفرم و دیگه کشش ندارم ولی مجبورم برم سرکار.

نه تفریحی دارم نه دوستی نه پارتنری:)))

2706