2737
2734
عنوان

کیا بچه هاشون نی نی بودن خیلییی لاغر بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 11186 بازدید | 89 پست
دختر من ۱۰ماه و هفت روزشه ۱۰کیلوعه

عالیه خداروشکر دختر من تقریبا همسن دخترته7

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما بنظرتون من چیکار کنم دخترم از شب تا صبح شیر میخوره جونی به تنم نمونده کل عضلاتم درد میکنه😢

💔❤باید از سمت خدا معجزه نازل بشود..تا دلم..باز دلم ..باز دلم..دل بشود💔❤

شکلات خدا حفظش کنه بنظرمن خیلی لاغر بنظر نمیاد

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2728

انشالله همه نی نی ها تپل بشن

مرسی از همه...انگار چاره ای جز قبول لاغریش ندارم

2740
دخترمنم وزن تولدش۱۵۰۰بود الان۲۰ماهشه۸۹۰۰وزنشه قدش وقت تولد۳۹بود الانو نمیدونم

سلام عزیزم دختر شما باتوجه به اینکه زود به دنیا اومد وکم وزن بوده حرف زدن و حرکاتش به موقع بود؟چهار دست وپا و راه رفتن

من نگران پسرم هستم

سلام عزیزم دختر شما باتوجه به اینکه زود به دنیا اومد وکم وزن بوده حرف زدن و حرکاتش به موقع بود؟چهار ...

سلام عزیزم

اصلا اصلا اصلاااا نگران نباش بخدا همه این استرسا و نگرانیا بیخوده دختر من الان ۸ سالش شد و این تاپیک قدیمی بود الانم با اینکه وزنش خیلی خیلی کمه ولی بسیار باهوشه تابستون سال پیشم چکاپ داد فقط ویتامین دی لب مرز بود خداروشکر هیچ مشکلی هم نداره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
سلام عزیزم اصلا اصلا اصلاااا نگران نباش بخدا همه این استرسا و نگرانیا بیخوده دختر من الان ۸ سالش شد ...

ممنون از دلگرمیت عزیزم❤️

آخه بچه ی من کارهاش عقب تر از همسن هاش هست

بخاطر همین نگران شدم 

گفتم ببینم بچه ی شما کارهاش به موقع بود؟آخه میگن بخاطر وزن کم و زود به دنیا اومدنش هست

ممنون از دلگرمیت عزیزم❤️ آخه بچه ی من کارهاش عقب تر از همسن هاش هست بخاطر همین نگران شدم  گف ...

زنده باشی

منم اون موقع ها چقدر حرص میخوردم و نگران بودم الان که چندسال گذشته میبینم واقعا نگرانیم بیخود بوده

من همین الانم دخترم نسبت به همکلاسیاش لاغرررررر ولی هزارماشالله خیلی باهوشه

همین الانشم کم غذاس ولی کمبود ویتامین نداره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ممنون از دلگرمیت عزیزم❤️ آخه بچه ی من کارهاش عقب تر از همسن هاش هست بخاطر همین نگران شدم  گف ...

نگاه همین الانشم لاغره ولی هیچچچچی از بچه های دیگه کم نداره😁

نگاه همین الانشم لاغره ولی هیچچچچی از بچه های دیگه کم نداره😁

🥺آخه چرا انقدر تو مهربونی

که بخاطر من عکس دختر گلت رو گذاشتی

ماشالله بهش خداحفظش کنه 

راستش پسر بزرگم ۷ سالشه و نوزادی و کوچیکی تپل بود و خوش غذا  ولی دقیقا الان مثل دختر  شماست 

خیلی ازت ممنونم عزیز دلم 

انشالله خدا هیچ وقت تو سختی‌ها تنهات نذاره ،خدا خیرت بده ❤️🌹