2737
2739
عنوان

کیا بچه هاشون نی نی بودن خیلییی لاغر بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 11229 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وزن تولدش چقدر بود؟ روی نمودار مناسب هست قد و وزنش؟

تولد2300تقریبا رو نموداره جز یک ماه ک ایست بود بقیش صعودیه نمودارش اما کند

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2731
عالیه بنظرم...کاش دخترمن 8/5بود

اونم تازه با لباس انقد بود هرکی میبینه میگه چقد ریزه 😭هیچی نمیخوره مامانمم همش منو سرزنش میکنه😔

💔❤باید از سمت خدا معجزه نازل بشود..تا دلم..باز دلم ..باز دلم..دل بشود💔❤

دخترمن۲۰ماهشه وزنش۹کیلوه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
راستی وزن تولد دختر من 1350 بوده با قد 38 الان 22 ماهشه حدودا 11 قد 85 خوبه؟؟؟؟!!!!!!  ریز ...

باتوجه به وزن تولدش خیلی هم خوبه

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2740
راستی وزن تولد دختر من 1350 بوده با قد 38 الان 22 ماهشه حدودا 11 قد 85 خوبه؟؟؟؟!!!!!!  ریز ...

دخترمنم وزن تولدش۱۵۰۰بود الان۲۰ماهشه۸۹۰۰وزنشه قدش وقت تولد۳۹بود الانو نمیدونم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
دخترمن۲۰ماهشه وزنش۹کیلوه

رویا تورو میشناسم...متاسفانه باهم همدردیم عکس نی نی تو بذار منم الان میذارم

باتوجه به وزن تولدش خیلی هم خوبه

جدا دکترم میگه

البته یه چند ماه استپ وزنی داشت احساس میکنم این ماه بهتر شده تا شنبه ببرمش پیش دکترش ببینم چی میشه

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
دخترمنم وزن تولدش۱۵۰۰بود الان۲۰ماهشه۸۹۰۰وزنشه قدش وقت تولد۳۹بود الانو نمیدونم

تقریبا مثل دختر من زود دنیا اومده؟؟  دوقلوهای من 35 هفته دنیا اومدن 

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
اونم تازه با لباس انقد بود هرکی میبینه میگه چقد ریزه 😭هیچی نمیخوره مامانمم همش منو سرزنش میکنه😔

خوب گلم بچه های ماهم وزنشون با لباسه...اما بنظرم وزن بچه ات بد نیس بعضیا کلآ توقع دارن بچه فقط تپل باشه

این عکسشو وقتی لخت بود گرفتم

2706