2733
2734
عنوان

اشتباهی ک جبران نداره💔💔

314 بازدید | 36 پست

تو خونواده ی سردی بودم پدرو مادر چنبار تا پای طلاق رفتن ک از هم جدا بشن با داداشمم دشمن خونی بودیم از کوچیکی تا ب الان با ی پسری دوست شدم کارایی ک نباید میکردم کردم گاهی میشینم زندگیمو از اول دوره میکنم همش غم بوده کوچیک ک بودم ی بیماری داشتم کسی منو نمیبرد جایی بچه ها و همسنام مسخره میکردن صورتمو در حال حاضر هم ک مشکل جدید💔💔💔 دردودله تروخدا تو سرم نزنین ی غلطی بوده ک کردم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی رابطه داشتی؟ خیلی گنگ توضیح دادی عزیزم ، منم با داداشم دوران مجردیم کارد و پنیر بودیم یعنی در حد دشمن خونی ،😂😂😂اما اینا ظاهری بودن و همیشه هوای همو داشتیم و بعد ازدواج من هم رابطمون خیلی خوب شد 

اشکال نداره عزیزم اتفاقی که افتاده به فکر ادامه زندگیت باش که ادامش مثل قبل غم انگیز نباشه شروع کن و امروز باشه اولین روز تولدت شاد باش و این زندگی رو بساز اونجوری که لایقشی دنیا هنوز ادامه داره و به این فک کن که ده سال دیگ بگی چه خوب شد که اون همه ناملایمتی تو زندگی دیدم و اصن اونا باعث شدم مم الان اینجا باشم مطمئن باش خدا هم کمکت میکنه 😉😉

2706