2737
2734
عنوان

نی نی سایتیا و کنکوریا کمککککک😭

312 بازدید | 43 پست

سرم داره میترکه گوشام درد میکنه اصلا یه حس بدی دارم داغ کردم و گرمهه ولی پاهام یخه اصلا ی حس بدی دارم کلی درس دارم باید بخونم ولی نمیتونم کتابو باز میکنم ولی انگار ن انگار دارم درس میخونم سرم خیلی درد میکنه ب معنای واقعی کلمه نمیتونم درس بخونم چ غلطی کنمممممم 

ینی مریض شدم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از استرسه عزیزم

سعی کن خودتو آروم کنی برو دست صورتتو بشور یه چن تا نفس عمیق بکش به خدا توکل کن بسم الله بگو شروع کن درستو سعی کن فکرای منفیو از خودت دور کنی

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2731

چرا خودتو داغون میکنی؟ بخاطر یه آزمون؟ انقدر مهمه؟ مهم تر از سلامتیت؟

بسپار بخدا خودش درستش میکنه عزیز دلم 

من خودمم تو دوره امتحان ها اینجوری میشم حق میدم 

اما سعی کن آروم بشی استرس آدم رو داغون میکنه من الان از استرس زیاد هم ریزش مو گرفتم هم مشکل تیروئید 

مرسی 🥺❤️ استامينوفن بخورم سرم اروم میشه؟  خیلی اذیت کنندس

نه استامینوفن نخور عزیزم

ممکنه سردردت از فشارخون بالا باشه استامینوفن خودش فشارو میبره بالا سردردتو بدتر میکنه

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
چرا خودتو داغون میکنی؟ بخاطر یه آزمون؟ انقدر مهمه؟ مهم تر از سلامتیت؟ بسپار بخدا خودش درستش میکنه ع ...

ریزش مو ک خیلی وقته دارم 😔💔

هر چقد میدوعم نمیرسم درسارو جمع کنم هر شب استرس دارم از اخر فروردين شروع کردم برا نهایی هیچی بارم نیس 

حالم بده واقعا تحمل اینکه ی روز در میون برم امتحان خراب کنم حالمو بد میکنه نهایی تنها راه نجاتمه واسه کنکور هیچی نخوندم 

2740
ریزش مو ک خیلی وقته دارم 😔💔 هر چقد میدوعم نمیرسم درسارو جمع کنم هر شب استرس دارم از اخر فروردين ش ...

ریزش مو به خاطر استرسه استرس خیلی چیزا رو داغون میکنه سعی کن آروم باشی 

هرکی گفت تنهات نمیزارم .........بگو تا چند دقیقه 🥲
ریزش مو ک خیلی وقته دارم 😔💔 هر چقد میدوعم نمیرسم درسارو جمع کنم هر شب استرس دارم از اخر فروردين ش ...

اولا آروم باش با استرس چیزی درست نمیشه فقط بدتر میشی اینجوری که استرس داری نه درس میخونی نه میتونی تمرکز کنی!

پس آروم باش خیلببییی آروم باش .بعد شروع کن آروم آروم برنامه ریزی کن .انقدر هم به خودت وایب منفی نده دختررر

از استرس زیاده من خودم پشت کنکوریم گهگاه همینم و بخاطر تلنبار شدن درساست  

من هر چقد میخونم بازم عقبم 😭

یه ماهه خودمو کشتم درسی نمونه واسه شب امتحان بازم عقبم اصلا حالم از خودم بهم میخوره 

من یه هفته است در این حالم  یعنی با مشاورم هر روشی رو امتحان کردیم لعنتی اصلن خوب نمیشم

میخوام برم حموم شاید بهتر شدم از موقعی ک فهمیدم نهایی سال بعد از سنجش میاد از عصر اینطور شدم تاپیکای قبلیم هس 💔چقدر بدبختیم ما دوازدهم های 403 اخه 

اولا آروم باش با استرس چیزی درست نمیشه فقط بدتر میشی اینجوری که استرس داری نه درس میخونی نه میتونی ت ...

100 بار برنامه ریختم همیشه نصفه انجام دادم الانم 3 روز بیشتر نمونده تا نهایی و منم هیچچچچ😭💔

وای من اگ نمره هام کم شه میخوام چی کار کنم اخه 

2706