2752
2734
عنوان

اینایی که تو هر تاپیکی زرتی میگن طلاق بگیررررر...

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 66 پست

یه پیشنهادی برای همه خانمهای عزیز نی نی سایت دارم، عزیزان مسائل شخصی و خصوصی و مشکلات زندگیتون رو در این سایت بازگو نکنید، برای هر مشکلی، راه تخصصی وجود داره، به متخصصش مراجعه کنید، یا لاقل از قسمت همین کلینیک مشاوره نی نی سایت استفاده کنید. واقعا مشکلات زندگی زناشویی حساسیت بالایی داره، بچه بازی و الکی نیست که هر کس از زاویه دید خودش به مسأله نگاه کنه و تزبده، نسخه بپیچه، و یا بعضا افراد نوجوون و یسری افراد ناشناس و ...دیگه. 

خبر ندارین.....خود این قاضی ها میگفتن ما شرایط طوری برای زن سخت میکینم که مجبور شه برگرده سر زندگیش ...

دادگاه رو نمیدونم منظور من مشاوره‌ها توی مراکز بهداشت بودن که واقعا خوب کار می‌کنند در مورد دادگاه‌ها شاید حق با شما باشه اطلاع ندارم 

جان و جهان من تویی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب طلاق بگیره مستقل بشه  فکر میکنید تراپیست برید بهتون چی میگه اونا هم همین راهکارهای نی نی س ...

خیر ما برای هر مشکلی نمیگیم طلاق بگیرید ، تبعات طلاق خیلی زياده و تا وقتی راهی برای ساختن هست نباید سمتش رفت

اینم دقیقا راهکار بعدیه....درس بخون، کار کن، مستقل شو عزیزم اخه همه امکان پیداکردن کار مناسب رو که ...

سلام مهرو ماه خانوم میشه اون متنی که الان تاپیک کردین رو برام بزارین؟ممنون میشم اگه زحمت بکشین و...

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
سلام مهرو ماه خانوم میشه اون متنی که الان تاپیک کردین رو برام بزارین؟ممنون میشم اگه زحمت بکشین و...

تو در جنگل‌های ورزقان، در نقطه صفر مرزی چه کار می‌کنی مرد؟
صندلی نهاد ریاست جمهوری خار داشت که پشت آن ننشستی تا این شب عیدی، پیام تبریک برای این و آن ارسال کنی؟
می‌خواستی مثلا بگویی مردمی هستی؟
خب سوار تویوتا لندکروز ضدگلوله می‌شدی و چند نفر آدم را پیدا می‌کردی و از بین‌شان ردی می‌شدی و صدای شاتر دوربین‌ها و تمام.
به جهنم که پیرمرد روستای دیزج ملک از زمان رضاخان تا الان، یک فرماندار را از هم نزدیک ندیده.
به جهنم که روستای کهنه‌لو به ورزقان یک جاده درست و حسابی ندارد.
به جهنم که روستای کیغول یه درمانگاه ندارد و همین ماه پیش یک زن جوان، قبل از اینکه به زایشگاه شهرستان برسد، بچه‌اش سقط شد.
اقلا یک جای نزدیک با دسترسی هموار می‌رفتی سید!
عدل رفتی سراغ نقطه‌ای که کل مملکت بسیج شده‌اند برای پیدا کردنت؟
انصافت را شکر.
می‌گویند آن‌جا باران گرفته.
زیر باران دعا مستجاب است.
دعا کن برای خودت
دعا کن برای ما؛
پیرمرد روستای کهنه‌لو را که یادت نرفته؟
همان که هنوز یک فرماندار را هم از نزدیک ندیده؟
دعا کن سید!
شب عید است...😭😭😭😭

تو در جنگل‌های ورزقان، در نقطه صفر مرزی چه کار می‌کنی مرد؟ صندلی نهاد ریاست جمهوری خار داشت که پشت آ ...

فداتم که...ممنون از لطفتون قربون دستات عزیز دلم❤ قفل کنه تا یه عده عقده ای...

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚