2733
2734

تنها راهش فقط مسکن و ماساژ

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

براشون پماد سال سیلات بزنین بگریدن بی بوش رو پیدا کنین

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط مسکن عزیزم اگه دردش قابل تحمل نیست به دکتر بگین براش مورفین تجویز کنه 

خیلی سخته خدا بهشون سلامتی بده 

حتمااااا بعد از شیمی درمانی تا ۷۲ساعت باید مایعات فراوان مصرف کنند و هر چقدر بیرون روی بیشتر باشه این مواد سریعتر دفع میشن 

از سیرابی غافل نشید 

قند و چربی هم که به کل باید حذف بشه 

خواهر من هم درگیره با این روند چند ماه اول دردی نداشت اما بعدش که رعایت نکرد دردها هر روز وحشتناکتر شد اما باز خدا رو شکر رعایت کرد دردش کمتر شد

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خیلی ممنون 

سلامت باشی عزیزم ❤️

امیدوارم زودتر سلامتیشونو بدست بیارن 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱