2733
2734

سلام خانوما

17هفته هستم 

شوهرم پرنده داره زیرشونم تمیزنمیکنه ،بو تهفن گرفته بودن رفتم زیرشونو تمیز کردم تو دسشویی شستمشون ،ادامش اومدم خونه رو هم جاروزدم طی کشیدم 

درازکشیدم

حالا میخام پاشم شام درست کنم ،تکون میخورم از همونجام تیرمیکشه تا زیرشکمم.جلوم احساس سنگینی دارم در می‌کنه 😭😭😭

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرتون برم دوش بگیرم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2731

نباید به خودت فشار میوردی درکت میکنم منم باردارم ۳روزه لباس نشستم از معده درد دارم میمیرم کم کم کاراتو انجام بده کاش مامانم نزدیکم بود 🙁

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا خودش مسئولیت پرنده هاش رو به عهده نمیگیره 

کلافم کرده نه میفروشه نه تمیزمیکنه فقط روزی ده دقیقه میشینه جاشون 😕حتی غذاهم براشون نمی‌ذاره

خودشم حوصلشونونداره ،نمیتونه هم دل بکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرت پرنده داره ولی کمک نمیکنه

نه 😕😕😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما هم‌ پرنده داشتیم‌ هیچکدام کمکم نمیکرد‌ن من  پدرم درمیومد آخرش دادم به یکی که عشق پرند ...

اووو شوهرم جونش به اینا بستیه

بردم باکلک خونه مادرش به خاهرشوهرم گفتم بذار تو دیوار بفروششون 

فهمید به خاهرشوهرم گفت عکس پرندهاموبذاری دیوار منم عکس بچهاتومیگیرم میذارم دیوار😂😂 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم دلش براشون میسوزه منم مثل اسی همه کاراسونو می‌کردم  

واقعا دلم میسوزه

اینا عروس هلندین،فنچ بودن میگفتم ولشکن 

ولی حیوونیا گشنشونه جیغ میزنن یا ابشون تموم میشه تلف میشن نمیشه بیخیال هم باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706