2733
2734

اقتدارش رو حفظ کنید با احترام گذاشتن و هیچ وقت غرورش رو نشکنید

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه سری رفتارهای فیزیکی هست و یه سری رفتارهای بدون دیالوگ و یه سری دیالوگ ...

مثال بزنم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

قبول ندارم

(کاربر مَرد)   پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                               ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ
یه سری رفتارهای فیزیکی هست و یه سری رفتارهای بدون دیالوگ و یه سری دیالوگ ... مثال بزنم

بزن گلم مرسی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

مرد داریم تا مرد مرد اگه مرد واقعی باشه خودش حرمتش حفظ بشه و چهارچوب داشته باشه قدر زندگیشو میدونه وگرنه نرهای هار زیادن خیلیا قدرت مالی بهشون بدی یا کلامی باد به غبغبشون بخوره هارتر میشن به ذات و دل بستگی داره و حرمت باهم وگرنه بقیش وسیلست و محبت بیجا گل رو هم خار میکنه 

2706