2752
2734

بپرس گلم.....

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 

اگه خودت چیز خاصی میدونی بگو😁

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشه یکم راجب اینکه چه جوری چاکرا ها رو باز کنیم توضیح بدید؟ من فکر کنم یکیش برام باز هست

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

درود بر شما🤍

راهکار مناسبی برای تخلیه ی افکار میخواستم...

میخوام فکر نکنم زیاد..ذهنم اروم باشه 

پیشاپیش از پیشنهادتون سپاسگزارم 🤍

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
من موقع مدیتیشن نمیتونم تمرکز کنم.درست

موقع مدیتیشن توی جای ساکت و آروم انجام بده حتما هندزفری بزار... موقع مدیتیشن ممکنه فکرت تورو گول بزنه و فکرتو ببره سمت چیزای حاشیه ای...بهش میگن ایگو.. اون ایگو هست که نمیخاد ذهنت متمرکز بشه.. چون باید ذهن و جسمت توی حالت آلفا و خلسه قرار بگیره.و فقط روی تنفس هات دم و بازدم تمرکز کنی

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
میشه یکم راجب اینکه چه جوری چاکرا ها رو باز کنیم توضیح بدید؟ من فکر کنم یکیش برام باز هست

چاکراها برای همه بازن فقط متعادل نیستند.. باید به تعادل برسونید.. برای باز کردن چاکرا هم باید مدیتیشن کنید هم یسری رفتار و اعمالتون رو ترک کنید.. شما احساس بیماری و درد روی کدوم ناحیه بدنتون میکنید؟

موقع مدیتیشن توی جای ساکت و آروم انجام بده حتما هندزفری بزار... موقع مدیتیشن ممکنه فکرت تورو گول بزن ...

فقط یه بار رفتم تو خلسه قبلنا امتحان کردم یادش بخیر دیگه نرفتم😂🥲

کولیچه میقولی🍪
2706