2752
2734

جشن حنابندونمون تو حیاط مادربزرگمه و خیلی بزرگه و قراره گل ارایی بشه و تزیین کنیم حسابی 

داماد هم یه کت تک طوسی میپوشه و شلوار مشکی پارچه ای

حالا بنده چی بپوشم؟ 😂😁

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 

سبز کااااهوووییی

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن  اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿اونایی که میگن درخواست دوستی قبول نمیکنم کشته مرده خصوصیشونیم اون خانوما😫🤨😂

سبز پولداری 

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن  اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿اونایی که میگن درخواست دوستی قبول نمیکنم کشته مرده خصوصیشونیم اون خانوما😫🤨😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لباس

شوخی کردم. اصولا لباس های سبزرنگ مپوشن فک کنم 

لطفا به نیت حاجتم صلوات می‌فرستید؟؟ ممنونم زني را مي شناسم من، که شوق بال و پر دارد، ولي از بس که پر شور است، دو صد بيم از سفر دارد... زني را مي شناسم من، که در يک گوشه ي خانه، ميان شستن و پختن، درون آشپزخانه... سرود عشق مي خواند، نگاهش ساده و تنهاست، صدايش خسته و محزون، اميدش در ته فرداست...زني را مي شناسم من،که مي گويد پشيمان است، چرا دل را به او بسته، کجا او لايق آنست... زني هم زير لب گويد، گريزانم از اين خانه، ولي از خود چنين پرسد،چه کس موهاي طفلم را، پس از من مي زند شانه؟.. زني با تار تنهايي، لباس تور مي بافد، زني در کنج تاريکي، نماز نور مي خواند...زني را مي شناسم من،که مي ميرد ز يک تحقير،ولي آواز مي خواند،که اين است بازي تقدير... زني با فقر مي سازد، زني با اشک مي خوابد، زني با حسرت و حيرت،گناهش را نمي داند... زني واريس پايش را، زني درد نهانش را، ز مردم مي کند مخفي، که يک باره نگويندش، چه بد بختي چه بد بختي... زني را مي شناسم من، که شعرش، بوي غم دارد، ولي مي خندد و گويد، که دنيا پيچ و خم دارد..زني مي ترسد از رفتن که او شمعي ست در خانه، اگر بيرون رود از در، چه تاريک است اين خانه...زني را مي شناسم من،که رنگ دامنش زرد است،شب و روزش شده گريه،که او نازاي پردرد است...زني را مي شناسم من،که ناي رفتنش رفته،قدم هايش همه خسته،دلش در زير پاهايش،زند فرياد که بسه... زني در کار چون مرد است، به دستش تاول درد است، ز بس که رنج و غم دارد، فراموشش شده ديگر، جنيني در شکم دارد...
2731

لباس گل بهمی  بلند 

با موهای باز و آرایش در حد متوسط 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
سبز کااااهوووییی

کاهویییی🤣وای لنتییی

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 

معمولا لباس رنگی   سبز یا قرمز میپوشن

🤍آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت.......کسایی که تو سرنوشت هم باشن یه روزی بهم برمیگردن شاید دور باشن شایددور بشن شاید دیر همه پیدا کنن  اما بالاخره به هم میرسن  ........تنهایی یعنی آنلاین باشی همه فکر کنن خیلی مخاطب داری ولی خودت از تنهایی ندونی چیکار کنی هی الکی پست بزاری*)         ما که ندیدیم ولی میگن خیلی قشنگه یکی از ته دل دوستت داشته باشه")🙂💔
سبز پولداری 

رنگ مورد علاقم 😁

منظورم اینه پیراهن راسته باشه عروسکی باشه پفی باشه ماهی باشه کوفت باشه چی باشه😂😂

2706