2733
2739
منم میخوام بخرم ولی میگن زود خش میوفته و میشکنه دو دلم ولی خوشگلن

نازکتر بگیر روش خش کمتر میفته دیگه بسته به نحوه استفاده هم داره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
چن گرم شد سایز چند؟ 

سایزشو نمیدونم دخترم چهارسالشه دوتاش شد نزدیک سه گرم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط برای سرمایه گذاری طلا میخرم 

اهل استفاده از طلا نیستم خصوصا النگو ، ولی سادگی و اسپرت بودن کارتیه رو دوست دارم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2731
من میخوام خدا بخواد این جوری بخرم 

اینا خیلی قشنگه منم دوس دارم 

اما برای دخترم خریده بودم زیر دوماه شکست 🙁 فک کنم خیلی باید مواظبشون باشی

و اینکه وقتی شکست از توش یه عالمه پودر سفید ریخت بیرون 🤔

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
دیروز واسه دخترم دوتا ازین گرفتم البته نازکتره  اینجا همه میگن النگو زشته و هیشکی النگو نمی ...

چرت میگن بابا میبینم همه اینجا میگن النگو خزه و فلانه اینام ک تو خیابون تا خر هره پوشیدن منم همشون .

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
اینا خیلی قشنگه منم دوس دارم  اما برای دخترم خریده بودم زیر دوماه شکست 🙁 فک کنم خیلی باید موا ...

عهه راستی اینم شنیدم ک میگن برا همین دودل شدم 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
اینایی که هی میگن ظریف ظریف خودشون پول قلمبه دستشون بیاد دیگه طریف نمیخرن یه چیز درشت حسابی میخرن پس ...

اره😂من قبلا ظریف دوس داشتم الان ظریف بندازی میگن بدله من دیگه زیاد ظریف نمی خرم طلا

اینایی که هی میگن ظریف ظریف خودشون پول قلمبه دستشون بیاد دیگه طریف نمیخرن یه چیز درشت حسابی میخرن پس ...

من یه زمانی پول قلمبه دستم اومد همه رو ظریف گرفتم تعداد کم 

پس همه شبیه هم نیستن

من عاشق طلام هم ظریف هم درشت الانم فعلا النگو ندارم ولی کارتیه دوست دارم ولی فکر نکنم شوهرم حاضر باشه انقدر اجرت بده

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم