2752
2734
عنوان

سوال در مورد شغل سئو

96 بازدید | 21 پست

سلام چندتا سوال درمورد کار سئو داشتم و میخواستم بپرسم:

1- درحال حاضر سئو شغل خوب و آینده دار و پردرآمدی هست ؟ و به نظرتون ارزش داره زمان بزارم براش و یاد بگیرم؟

2- درآمد ماهیانه یک سئوکار مبتدی حدودا چقدر هست؟

3- یادگیری سئو و رسیدن به درآمد حدودا چقدر زمان نیاز داره؟

4- یک سئو کار در چه جاهایی میتونه کار پیدا بکنه و کار کنه؟

5- برای یادگیری سئو چه جاهایی رو پیشنهاد میدید که بتونم خوب و کامل یاد بگیرم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید لطفا

خیلی دیگه دست زیاد شده و رقابت شدید.

باید حداقل چندتا پروژه کار کنی تا کارت بگیره.

واسه شروع خودت دامنه هاست بخر سئو کن نمونه کار بشه.

درامدش دیگه از ده تومن به بالا شروع میشه از اولش.

واسه یادگرفتن هم دوره های مختلفی هست میفروشن. از سه چهار تومن به بالا

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
خیلی دیگه دست زیاد شده و رقابت شدید. باید حداقل چندتا پروژه کار کنی تا کارت بگیره. واسه شروع خودت ...

سلام من ۳۰سالمه تاحالا جایی کارنکردم‌ میخوام به جای اینکه مثلا برم منشی بشم‌یه شرکت طراحی سایت و‌سئو‌یادبگیرم‌که حداقل بدونم‌جای پیشرفت داره یه شرکتی هم هست نزدیک خونمون دوره ۳ماهه اموزش سیئو‌گذاشته بدون حقوق که میگه باید تعهد بدی تا اخرسال همینجا کار کنی حقوقم ۱۰تومن حالا نمیدونم واقعا بعدش استخدام میکنن یانه

ببخشید طولانی شد‌کلا خواستم باهات مشورت کنم ببینم فکرم درسته ؟راه خوبی انتخاب کردم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من ۳۰سالمه تاحالا جایی کارنکردم‌ میخوام به جای اینکه مثلا برم منشی بشم‌یه شرکت طراحی سایت و‌سئو ...

خب بپرس ازشون دیگه. اینکه تعهد خدمت میگیرن یعنی میخوانت. حالا باید ببینی چند نفر دیگه هم هستن کنارت و کار اونا چطوره. رقابت رو باید ببینی چجوریه.

حقوقشم واسه شروع خوبه ب نظرم.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731
خب بپرس ازشون دیگه. اینکه تعهد خدمت میگیرن یعنی میخوانت. حالا باید ببینی چند نفر دیگه هم هستن کنارت ...

حالا اگه بعذ۳ماه نخواستن بنظرت دستم به جایی بند هست؟میتونم باچیزایی که بلدم برم یه شرکت دیگه ب عنوان کارشناس سئو؟میدونی چون ۳ماه بدون حقوقه میتونم تحمل کنم ولی حداقل بدونم الکی نبوده و‌بتونم باهاش پول دربیازم

خب بپرس ازشون دیگه. اینکه تعهد خدمت میگیرن یعنی میخوانت. حالا باید ببینی چند نفر دیگه هم هستن کنارت ...

یه سوال دیگه تو‌سئو‌محتوا نویسی داره؟چون زیاد خلاق نیستم میترسم ازینکارا

حالا اگه بعذ۳ماه نخواستن بنظرت دستم به جایی بند هست؟میتونم باچیزایی که بلدم برم یه شرکت دیگه ب عنوان ...

همه ش بستگی به خودت داره چقد خوب بتونی یادبگیری و پیاده کنی. ولی بازم میصرفه چون الان دوره هاش زیر سه چهارتومن نیست. حداقل میتونی مجانی یاد بگیری

یه سوال دیگه تو‌سئو‌محتوا نویسی داره؟چون زیاد خلاق نیستم میترسم ازینکارا

یوقتایی هست یوقتایی نه. بستگی به وسعت سایت داره

سلام عزیزم این مباحثی که میگه کامله؟همینجاست که گفتم کاراموزی بدون حقوق داره

اره تقریبا. مباحث اصلی سئو رو از سایت freeseo حجت مسگری بردار ببین چیا هست

اره تقریبا. مباحث اصلی سئو رو از سایت freeseo حجت مسگری بردار ببین چیا هست

سلام عزیزم امروز رفتم اونجا برا کاراموزی خیلی تو‌ذوقم خورد😞یه اتاق کوچیک بود حدود۶نفر اونجا کارمیکردن گفتن خودت سیستم بیار  تنها خوبیش اینه که از خونمون ۲۰دیقه پیاده راهه بقیه اگهی ها هم دیدم راهشون دورتره شرایطشم مثل همینه نمیدونم چیکارکنم

سلام عزیزم امروز رفتم اونجا برا کاراموزی خیلی تو‌ذوقم خورد😞یه اتاق کوچیک بود حدود۶نفر اونجا کارمیکر ...

عیب نداره برو به نظرم.‌فعلا یکی دو هفته بمون ببین آموزششون چطوریه

عیب نداره برو به نظرم.‌فعلا یکی دو هفته بمون ببین آموزششون چطوریه

باشه عزیزم میرم ببینم چجوره

راستی همون حجت مسگری یه دوره تو‌یوتوب گذاشته کل مباحث سئو رو اموزش داده خیلی خوبه بنظرم 

اگه درکنار کاراموزی اونم ببینم خیلی خوب میشه نه؟

2706