2733
2734

خانما توروخدا کسی بوده که عمل کرده باشه بعد استخون بینیش پهن شده باشه بادوباره گچ گرفته باشنش یابرن دکتر بادستیار دکتر استخون رو هی فشاربدن و اینا تا پهنیش بره..امروز رفتم گچ بینیمو دربیارم پیش دستیار دکتر دونفراونجابودن ک یکیش بعد از یکسال هنوز اومده بود برا چسب و دستیار خیلی زیاد استخون بینیش رو فشار میداد و تیغه بینی پهن بود زنه میگف استخون پهن شده بعد دستیار گف این قیلون میکشه اینجورشده و گوش نمیگیره..ی وختر دبگ بود گف ک من بعد از دراوردن گچ ی مدت بعد تا بد چسب زدم استخون پهن شده دوباره گچ گرفتن برام تا فرم بگیره و اینا..بعد من راهم دور دستیار میگف ب جز امروز بابد تا هفته دیگ ۳باربیای تامن ماساژ بدم و چسب بزنم شوهرمم همش دعوا ک هرروز باید تو جاده ها باشیم شهرخودمون چسب بزن و اینا حالا من میترسم که نکنه یه وقت مال من استخونش پهن بشه و دوباره بخواد فشاربدی و گچ بگیرن و اینا چون من هیچکسم راضی نبوده عمل کنم فقط شوهرم حالا شوهرمم امروز میگف باعمل کل زندگیمونو بهم ریختی همش باید توجاده باشیم و اینا سرکارم نمیرم و ازاین حرفا..توروخدا اگ تجربه داربن بگین ببخشید زیادشد

الان ترس من اینه ک نرم پیش دستیار بعد دماغم بدبشه درحالیکه یکیو مش بینیشو کشید بخیه هاشو پاره کرد بدبخت رو ولی گف ولش کن خودش جوش میخوره انا شهر خودم رفتم مش بکشم انقد اروم باحوصله برام انجام داد اصلااذیت نشدم یعنی تو درمانگاه ها بلد نیستن ماساژبدن؟قسمت کنار چشم کنار تیغه بینیم ی برامدگی خیلی کم کم بود گف عیب نداره اینجابیشتر چکش رده باماساژ  چسب خوب میشه میترسم برا این برامدگیه و اینا یا من مث اونا بشه استخونم پهن بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم دو ماه هست عمل کردم تا حالا اینجوری نشنیدم

منم اولین باربود فهمیدم و استرس گرفتم که اگ استخونم پهن بشه چیکارکنم یکی دیگ ک عمل کرده بود پیش دکترخودم میگف خودم ی بار بعد از گچ اولی گچ گرفتم خواهرم ۳بار دیگ گچ گرف من نفهمیدم تاحالا نمیدونسم عمل انقد دنگ و فنگ داره والا و انقد اونجا فشار میدن دیدم ی ماساژ اروم میدن ولی این فشار شدید ک زنه ضعف میکرد بدبخت ندیدم

2731

کاملا درکت میکنم چون خودمم کلی غر شنیدم از شوهرم و یه مشت دشمن اطرافمه که خیلی دلشون میخواست دماغم خراب بشه🥺

ببین عزیزم استخون بینی بعد از عمل تمایل داره باز بشه و به حالت اولش دربیاد و اگه ماساژ ندی پهن میشه من الان 5 ماهه عمل کردم هنوز ماساژ میدم و تا 4 ماه اصلا راضی نبودم ولی الان خداروشکر خیلی خوب داره میشه با اینکه دماغم گوشتی بود... ماساژ رو دست کم نگیر خیلی تاثیر داره... 

عمل بینی صبر فراوان میخواد اعصاب خودتو خورد نکن... من شوهرم بهم میگفت کلی خرج کردم تغییر نکردی ولی الان خیلی خوشش اومده 

کاملا درکت میکنم چون خودمم کلی غر شنیدم از شوهرم و یه مشت دشمن اطرافمه که خیلی دلشون میخواست دماغم خ ...

من میگم یعنی میشه این همه راه نرم تااونجا همینجا برم درمانگاه و خانمی ک چسب عوض میکنه برام ماساژبده چسب بزنه..فک کن همین خانمه برا من مش دراورد انقد مهربون و اروم و باحوصله ک نگو ولی دستیار دکتر ک ب من میگ حتما باید بیای بخیه های بدبخت پاره کرده کلا عین خیالشم نیومده نمیشه ک هربار این همه راه بری بیای

من میگم یعنی میشه این همه راه نرم تااونجا همینجا برم درمانگاه و خانمی ک چسب عوض میکنه برام ماساژبده ...

اره بابا اگه وارده انجام بده برات

من رفتم دستیار دکتر واسه یه نفر رو بالای دماغش انقدر فشار میداد خانمه فریاد میزد ولی واسه منم فشار داد ولی اصلا درد نداشت خودم یاد گرفتم... من کلا یه بار واسه در اوردن تامپون رفتم یه بارم واسه گچ...چسب و ماساژ خودم انجام میدادم 

من میگم یعنی میشه این همه راه نرم تااونجا همینجا برم درمانگاه و خانمی ک چسب عوض میکنه برام ماساژبده ...

اینم بگم ماساژ یکی دوبار فایده نداره هااا هر یک ساعت برو جلوی آینه محکم بالای بینیت رو همونجوری که گفتی فشار بده... من خودم یکسره ماساژ میدم