2733
2734

یه پسرس مشکل روانی داره انقدر عصبیه قد هیکل داغون ولی زبونش چرب ونرمه عین کنه چسبیده به خواهرم انقدر مشکل داریم تو زندگیمون هرچی میگم بسه تمون کن فردا گریه فقط واست میمونه اصلا گوشش بدهکار نیست الان باهاش داره چت میکنه دارم دق میکنم نمیدونم همش به خودم میگم به تو چه اخه زندگی خودشه ولی دلم اروم نمیگیره چیکار کنم واقعا میخوام بیخیال شم اصلا نمیتونم انگار غم عالم تو دلمه باخواهرمم اصلا رفتارم خوب نیست جدیدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
قبل از هرکاری اول باید با خواهرت دوست بشی رابطتون خوب بشه خودبخود حرفت رو بهتر میپذیره

بابا رابطمون خوب بود بهش گفتم چندروزی به حرف گوش کرد بعد گفت زندگی خودمه بچه نیستم که باز قصه از نو شروع شد

خواهرم منم تو ی گروه مختلطه و دیدم ک پسرای گپ بهش پی وی پیام میدن وابراز علاقه وووو منم ازشدت عصبان ...

دقیقا اینم از من بزرگتره و تجربه دار مثلا ولی اصلا انگار هیچی نمیفهمه نمیدونم چجوری بفهمونم کرم از خودشه بلاک کرده بود پسره رو دوباره از بلاکی دراورده پیجشو فالو کرده من نمیدونم چیکار کنم خدا خودش کمکشون کنه 

2706