2733
2734

لطفا راهنماییم کنید اصلا صبر ندارم تو رژیم کافیه یه روز کم نکنم فورا خارج میشم جدا از اون وقتاییم که هرروز نمیزم رو ترازو خودمو سرزنش میکنم که چاق شدم قدم۱۶۹ وزنم۸۸

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
رژیم‌فست

رژیم کتوژنیکم

فست گرفتم بعد چون خیلی گرسنم میشد زیاد میخوردم🥲 بااینش چکارکنم چون احتمالا دوباره فست بگیرم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کتو جالب نیستا. کربو لازمه بدنه لو کارب بگیر پس

یکم عجله دارم🥲 لوکارب چقدر درماه کم میکنه؟