2752
2734

انقد غصه موضوعی ک‌تو تاپیک قبلیم گفتمو خوردم ک اکروز مریض شدم وحشتناک

نمی تونم اب دهنمو قورت بدم حتی 

انقد گریه کردمو غصه خوردم 

اینجورمیگی بریم تاپیک قبل؟

باید بگم در اشتباهی 

حسش نیس

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ن والا تاپیک قبلیم مال دیشبه

خو همینجا بگو چی بود

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
اسی دلیل جدایی تو چرا نکفتی؟

دلایلش یکی دوتا نبود ک بخوام بگم 

خیلییی چیزا بود ولی خب الانم فقط میسوزم ک من تو بدبختیاش بودم ولی الان شریک رفاه و خوشبختیش یکی دیگس 

حتی سرویس طلامو الان انداختن گردن این دختره 

یا ماشینی ک یذره یذره پول جمع کردم خریدیم خودم ی ماه هم سوار نشدم ولی الان این دختره داره لذتشو میبره 

فک کردن ب اینا خیلی دردناکه