2752
2734

مثلا دخترخاله دخترعمو تو سیزده سالگی ازدواج کرده باشه و بعد غصه بخورن که چرا دختر خودشون ازدواج نکرده باشه؟

من نوزده سالگی عقد کردم بیستو چهار هم بچه دار شدم 

همیشه خندم میگیره میگم چقدر زود ازدواج کردم و بچه دار شدم الان هم یه دختر ده ساله دارم،

البته من یک سال بود دانشگاه میرفتم معلمم‌ الان.

یعنی باز همش فکر میکنم که چه ریسکی کردم پافشاری کردم به ازدواج خخخخ البته همسرم شانسی آدم خیلی خوبی هست😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سیزده خیلی دیگه زوده 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

والا بنظرم بهترین کارو کردی

ازدواج زود خوبه

نمیدونم همه چرا انقدر تبلیغ دیر ازدواج کردن میکنن

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

سیزده سالگی یعنی کلاس هشتم؟

چجوری یه دختر کلاس هشتم میتونه غصه بخوره که شوهر نکرده🥲🥲

بعد بیاد افتخار کنه که هیکلش مرد کش شده و تو پونزده سالگی متاهل شده😬😬😬

من دارم روانی میشم به نتیجه نمیرسم واقعا تا پونزده سالگی خاله بازی می‌کردم دقیقا یادمه اول دبیرستان بودم با دخترداییم‌که کوچیک‌بود مدام خاله بازی می‌کردم 🙈🙈

یا مثلا جوری بی اهمیت میکنن ازدواجو که مثلا میگن اول لیسانستو بگیر بعد

بابا طرف تشنه ست، بعد تو میگی لیسانس بگیر بعد آب بدم بهت 

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
هیچ چیز در این مملکت بعید نیست

طبق تاپیکی که الان خوندم دقیقا یه کاربر اینارو گفته بود و خیلی چیزای دیگه 

مثلا دخترعموش تو سیزده سالگی فرار کرده با یه پسره و کل اقوام میزدن تو سرش که مثلا تو زشتی کسی تورو نمیخواد

والا بنظرم بهترین کارو کردی ازدواج زود خوبه نمیدونم همه چرا انقدر تبلیغ دیر ازدواج کردن میکنن

الان با اینکه زندگی خیلی روالی دارم و آروم 

اما هرگز نمیذارم دخترم تا بیست و شش هفت سالگی سمت ازدواج بره واقعا 

اینک چیزی نیس یه دختره توفامیلامون از ۱۳ دنبال شوهربود ب همه مامانایی ک پسرمجرد داشت خودشیرینی میکرد کل فامیل راجب اون حرف میزدن و حرص میخوردن ک چرا دنبال شوهره و هیچمدومم نمیگرغتن بلخره یکی ازین خودشیربنیاش ب ثمر نشست تو ۲۰ سالگی گرفتنش 😁

سیزده سالگی یعنی کلاس هشتم؟ چجوری یه دختر کلاس هشتم میتونه غصه بخوره که شوهر نکرده🥲🥲 بعد بیاد اف ...

واقعا اون تاپیک خیـــــلی چیپ و بی محتوا بود. حالم بد شد از طرز تفکر استارترش. من خودمم 16سالم بود دیپلمم رو گرفته بود ک خر شدم ازدواج کردم ولی خیلی پشیمونم اتفاقا همسرمم از شانسم خوبه ولی خیلی زود بود

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄

سیزده که اصلا اما از نوزده بیست دیگه خوبه لذتش بیشتر از بیست و پنج به بالا من 25 به بالا بودم خودم

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2706