2752
2734
عنوان

مرگ هولناک 😰

323 بازدید | 27 پست

شوهر دوست مامانم شاهد این ماجرا بوده و برا مامانم تعریف کرده 

هستید بگم؟ 

ن حوصلع دعوا دارم ن زمانشو😑مخصوصا با شما دوست عزیزم😊لایک ممنوع❌فقط وقتی خودم گفتم 😘خطاب ب دروغ گو های سایت :خیلی رو مخین😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست مامانم تعریف می کرد ک تو جاده درحال رانندگی بوده

وسط راه کنار جاده توقف می کنه

ن حوصلع دعوا دارم ن زمانشو😑مخصوصا با شما دوست عزیزم😊لایک ممنوع❌فقط وقتی خودم گفتم 😘خطاب ب دروغ گو های سایت :خیلی رو مخین😒

بعد یه خانواده دیگ هم اونجا بودن ک ی بچه داشتن مادر بچه میره دستشویی شوهرش بیرون ماشین منتظر بوده و بچم تو ماشین بوده 

وسط بیابون یه موجودی شبیه تمساح تویه  چشم بهم زدن میره توماشینو و بچرو میخوره  میره و پدره فقط پای بچشو تو دهن اون حیوونه میبینه 

امشب خیلی دوست داری پر بازدید بشی کلک

ن بابا مااز این شانسا نداریم 😂

2706