2733
2734

اومده تازه خواهرم تو خونه میخوره میگه من چه میدونستم دوست داری گفتم یعنی تو نمیدونی من دوست دارم؟ مگه هزار بار نگفتم دوست دارم چرا الکی میگی گفت میخواستی بیای...(

پول دارن نمیدونم درد شون چیه) همیشه اینجورین برا خواهرم میگیرن برا من نه الان نصفش خورده میگه بیا این تو بخور گفتم اون تورو سیر نمیکنه منو سیر کنه برا خودت ايشالا کوفته بشه منم دلم میخواد الان شام چیزی دارم که بدم میاد تازه میگفت میخواستی بیای من خواب بودم... الان نشستم گریه کردن همیشه فرق میزارن بین مون همیشه چرا فکر اینو نمیکنه اینم ممکنه دلش بخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر پول داری از اسنپ فود سفارش بده به خاطر شکم کوفت بشه و اینا نگو

بحثش فرق گذاشتن خانوادشه نه شکم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

اصلن بحث گرسنگی و غذا نیست 

من باشم واقعن ناراحت میشم بایت این بی توجهی. 

دلیلش رو از مادرت بپرس 

بگو شما اینهمه ساله که مادرمی، نمیدونستی منم دوس دارم این غذارو؟ 

آرزوهام خطاب به من : .. نیامدی و دیر شد..