2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه اطلاع ندارم حقیقتن اما آرزوی بهترینها رو برات دارم امیدوارم که هیچکس رنجور نباشه از بیماری هم ...

سلام عزیزم شما چقدر مهربونید چقدر حس خوبی بهم دادین از خدا می خوام که هر بیماری دارین شفا پیدا کنین و همیشه تنتون سالم باشه الهی آمین

سلام عزیزم شما چقدر مهربونید چقدر حس خوبی بهم دادین از خدا می خوام که هر بیماری دارین شفا پیدا کنین ...

قربونت بشم خواهر 

دورت بگردم 

بیا بغلت کنم

اگه کنارم بودی حتمن موهاتو می بافتم 

اگرم موهات کوتاه بود گیر خوشگل بهت میدادم

دورت بگردم ناراحت مریضی نباشی

همه ما مریضیم

اصلا آدم سالم وجود نداره😘😘😘

قربونت بشم خواهر  دورت بگردم  بیا بغلت کنم اگه کنارم بودی حتمن موهاتو می بافتم  ا ...

من دورت بگردم و فدات بشم خدا خیرت بده همین که ی حس خوبی بهم دادی خودش خیلی 

خدا حفظت کنه خواهر گلم   

سلام شما انجام دادید؟چن وقته درگیر کیست سینه هستید ؟نمونه برداری برای چی؟

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
سلام شما انجام دادید؟چن وقته درگیر کیست سینه هستید ؟نمونه برداری برای چی؟

سلام خواهرم یک ساله که کیست سینه دارم

دکتر زنان گفت برو دکتر متخصص سینه تا نمونه برداری کنه چون سینم درد و ترشح داشت منم رفتم  که دکتر گفت نیازی نیست کیستت خیلی کوچیکه اما برای احتیاط ۳ماه دیگه می تونی ی سونوگرافی بکنی 

سلام خواهرم یک ساله که کیست سینه دارم دکتر زنان گفت برو دکتر متخصص سینه تا نمونه برداری کنه چون سین ...

من فقط درد دارم نه ترشح گفتن۶ماه یکبار چکاب شم دل تو دلم نیست دارو هم مصرف کردم اما تا گذاشتم کنار باز دردام شروع شد همش به خاطر کیست تخمدان بود اولین باری که سینه هام دچار کیست شدن ال دی و ویتامین ای مصرف کرده بودم برای آب کردن کیست تخمدانم به محض این که مشکلم حل شد مشکلی جدیدی شروع شد به اسم کیست سینه دارو مصرف کردم خوب شد ولی بازم دچارش شدم   

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
2706