2752
2734
عنوان

خشک شدن شیر

38 بازدید | 5 پست

من از اول شیرم کم بود براهمین کمکی شیر خشکم میدادم ولی تقریبا دوهفتس تغذیه شروع کردم تقریبا دوروزه شیرم خیلی کم شده داره خشک میشه در حد ۳۰سیسی از هردو سینه با شیر دوش تحریک میکنم لاکتاول میخورم ولی سایز سینم کم شده انگار مجاری شیری از بین رفته یجوری شدم حس افسردگی بهم دست میده😔

افسرده نباش، تلاشتو کردی نشد

من با اینکه مشکلی نداشتم و خیلی زیاد بود بچه م خودش از ۵ ۶ ماهگی دیگه اصلا نخورد. یه مدت ناراحت بودم ولی خب نشد دیگه نخورد چه کنم

الان ۱۰ ماهه که دیگه اصلا لب نمیزنه ولی خشک نشده! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
افسرده نباش، تلاشتو کردی نشد من با اینکه مشکلی نداشتم و خیلی زیاد بود بچه م خودش از ۵ ۶ ماهگی دیگه ...

اخه من کادردرمانم یه مدت بعد بیمارستان میرم خودبخود شاید نمیتونستم شیر بدم ولی چون یهویی قطع شد ناراحت شدم عذاب وجدان گرفتم اخه هنوز نمیخواستم قطع شه خودشم یهویی شده 

ماله شما چجوری خشک نشده ؟

اخه من کادردرمانم یه مدت بعد بیمارستان میرم خودبخود شاید نمیتونستم شیر بدم ولی چون یهویی قطع شد نارا ...

چی بگم خیلی زیاد بود. یعنی اگه یه شب نمیخورد، صبح لباس و حتی روتختیم خیس میشد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄