2752
2734
عنوان

سوتی وحشتناک من شب تولد همسرم😭

651 بازدید | 40 پست

با هزار خجالت به مامانم گفتم با بابا برید بیرون یه گشتی بزنید یزره دور تر بیاین 😑😂موهام و لخت کردم بهترین ارایشی که میتونستم انجام دادم دیزاین کردم شمع روشن کردم روی میز چیدم فینگر فود گرفتم و منتظر شازده شدم تا بیاد😬تصمیم گرفتم از تنها بودنمون استفاده کنم  نهایت لوندی و عشوه گری بیام و شب به یاد ماندی داشته باشیم بماااااند یه بار گوشه لبم و گاز گرفتم ترکید از خنده گفت شبیه خشایار شدی نکن بهت نمیاااد😑😂یا گفتم بیا برقصیم گفت اهنگ با من و صدای ای نصرومن الله ای قدرت تریاک در فضا پخش شد 😂😂😑

تا اینجا هم همه چی خوب بود تقریبا و اما...

سوتی بزرگ من میرسه به وقتی که کیک اوردم از اونجایی که قدم کوتاهه گفتم برای عکس انداختن از کفش پاشنه بلند استفاده کنم  

دیگه نرفتم تو اتاقم کفش مامانم دم دست بود همون پوشیدم کیک دستم بود و گذاشتم روی میز

شاید حدس میزدید افتاد از دستم ولی کاش میفتاد نمیدونم اون لحظه چه فکری کردم

اومدم جلوش ماچش کردم و عقب عقب رفتم کفش پام بود یک سایز بزرگ  تر پام پیچید با باسن افتادم رو کیک

شیشه میز شیکست یه تیکه موهام در اثر برخورد با شمع سوخت

وکل فرش مورفینی و خامه ایی شد

من دیشب در بیمارستان به علت افت فشار و سوختگی جزیی زیر سرم بودم دوستان

نکته(تا وقتی که لوندی بلد نیستید انجام ندیییییین)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوتی بزرگ من میرسه به وقتی که کیک اوردم از اونجایی که قدم کوتاهه گفتم برای عکس انداختن از کفش پاشنه ...

ای وای🤣🤣🤣🤣🤣🤣

الان خوبی؟

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن...!
2731

اسی بعد از کلی گریه کردن از ته دلم خندیدم ببخش منو😂😂

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
سوتی بزرگ من میرسه به وقتی که کیک اوردم از اونجایی که قدم کوتاهه گفتم برای عکس انداختن از کفش پاشنه ...

آخی عروس خانوم     

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن