2733
2734
عنوان

مجردای بالای۳۰ وتنها وبیکار بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 6247 بازدید | 359 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۲۰ سالگی ازدواج کردم. هم دانشجوی رشته خوب دانشگاه خوب بودم، هم خب جوون بودم (چون عده زیادی سن دختر براشون ملاکه) هم چهره م بد نیست.

ولی با به جوون خوب ولی بیکار ازدواج کردم. سربازی هم نرفته بود. حتی پول توجیبی شو از باباش می‌گرفت.

حتی وقتی بچه آوردیم هنوز شغل نداشت ....

درمورد مسائل مالی به حددددداقل ها اکتفا کردم. تو کل فامیل هم کلی حرف شنیدم.

الان پسرم چهار سالشه. شغل داره همسرم خداروشکر. و در کل با تمام سختی ها، راضی م.

در کل معتقدم عده ی خییییییلی کمی هستن که واقعا مورد خوب براشون نمیاد و مجرد میمونن.

وگرنه بقیه حتتتما یه نفر اون وسط آدم خوب اومده ولی سخت گیری کردن.

خلاصه که الکی گردن خدا ننداز. 

من ۲۰ سالگی ازدواج کردم. هم دانشجوی رشته خوب دانشگاه خوب بودم، هم خب جوون بودم (چون عده زیادی سن دخت ...

حرفات درسته عزیرم اما واقعا سخت گیری نکردیم

اگه کرده بودیم الان دنبال چرای مجردی نبودم عزیز دلم

سی سالگی تازه اوج زیباییه. قیافت پخته تر و جاافتاده تر شده.‌اصن واسه چیزی دیر نیست. برو دنبال علاقت. ...

اره خدایی خوشگلم هستم

اما نمیدونم چزا چندسالیه هیچ کس سمتم نمیاد

من ۲۰ سالگی ازدواج کردم. هم دانشجوی رشته خوب دانشگاه خوب بودم، هم خب جوون بودم (چون عده زیادی سن دخت ...

مخالفم،الان اکثرن مجردن و شرایطشون همینه و به خاطر سخت پسند بودن نیست پسرا لاشی شدن و بیشتر تو فکر دوستین تا ازدواج 

2706