2752
2734
عنوان

مجردای بالای۳۰ وتنها وبیکار بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 6247 بازدید | 359 پست
عزیزم آخه شرایط و تجربیات آدمها با هم متفاوته. ممکنه من یه حرفی بزنم که واسه بقیه مناسب نباشه اما ت ...

خودتو زیاد عذاب نده 

من البته درکت میکنم ، منم یه زمانی یکی رو خیلی دوست داشتم ولی خب یه طرفه بود ،  یعنی اون دائم قربون من میرفت ولی لق لقه ی زبونش بود ( هنوزم گلهی بهش فکر میکنم ) 

اینکه میگم خودتو عذاب نده ، من نمیدونم چه کار کردی که طرف گذاشته رفته ، ولی اگه در حد یه جر و بحث و دعوا بوده ، اگه اون عاشق واقعی بود نمیرفت 

نهایت اینکه با یه معذرت خواهی ، سوء تفاهم تموم شد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره واس منم انگار شده یه گره

بهش فکر نکن ،واقعا تجربه ی منه وقتی یه چیزی برات دغدغه بشه و ناراحتت کنه هرچقدر بهش فکر کنی انگار بیشتر ازش دور میشی ،اصلا دیگه به ازدواج فکر نکن هرجوری شده ذهنت رو ازش دور کن ،شاد باش ،برو بیرون قدم بزن برای خودت خرید کن حتی خیلی کوچیک ،کتاب بخون که مشغول بشی ،بعدش معجزشو‌میبینی

منم مثل تو هستم من ۳۴ سالمه ولی من فکر میکنم تو خیلی از من بهتری وشرایط خوبی روداری چون تو یه مهارت ...

کاش منم یه لیسانس داشتم خخخخ عزیزم برو از مدرکت استفاده کن ودنبال کار باش

یعنی امیدوار باشم؟! میدونی میترسم ازاینکه امیدوار باشم بازم ولی تهش دوباره ناامیدی نصیبم شه

امیدوار باش، اما نه به این معنا که بازم بشینی و فقط چشم به در بدوزی. امیدوار باش به این معنا که مطمئنی خدت برای تو هم یکیو در نظر داره. فقط راهش اینه یه هدفی به جز این مورد برای خودت تعیین کنی. در خلال اون هدف، می بینی به صورت اتفاقی با شوهرت رو در رو میشی😍

درست میگین حق باشماس منم اینارو میدونم ولی ای کاش خیلی زودتر میدونستم

هنوزم دیر نشده اشتباه ما اینه که خودمونو با دیگران مقایسه می‌کنیم فک میکنیم بقیه از ما جلوتر هستن باز اینکار فقط شمارو افسرده تر میکنه چیزیو درست نمیکنه خودت رو فقط با خودت مقایسع کن خودتو با سال گذشته مقایسه کن ببین چ پیشرفتی داشتی اگ نداشتی از الان شروع کن کسی از کسی جلوتر یا عقب تر نیس 

فقط اومدم بگم انگار داشتی از زبون من حرف میزدی😃 روزی صدبار به خودم میگم کاش دختر حرف گوش کنی نبودم ...

خیلی حس بدیه

انقد اینطوری بوذم الان انگیزه و اراده ازم گرفته شده

میترسم کاریو شروع کنم

بهش فکر نکن ،واقعا تجربه ی منه وقتی یه چیزی برات دغدغه بشه و ناراحتت کنه هرچقدر بهش فکر کنی انگار بی ...

خیلی ام درونگراهستم کاش حداقل برونگرا بودم انفد اذیت نمیشدم

2706