2733
2734
😐😂😂ننم همیشه می‌گفت این گوشی‌ها شما رزمی کارن میگفتم ننه رمز نه رزمی کار🤣🤣

ننم؟مادر بهتر نیست؟🙂

خدا حفظشون کنه

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون مامان بزرگ منظورومه🙂❤️فدات شم مرده😂❤️

اها ، خدارحمتشون کنه

خوب فعلا با اجازتون برم کلاس زبان دارم 

شما هم به درستون برسید ،

راستی هستید رقابتی بخونیم ، من دارم با یک نفره دیگه رقابتی می خونم خواستید شما هم بیاید

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 
2731
اها ، خدارحمتشون کنه خوب فعلا با اجازتون برم کلاس زبان دارم  شما هم به درستون برسید ، راستی ...

فدات شم داداشی خدا رفتگانتون نور ب قبرشون بیاره اره داداشی هستم اما من یازدهم عیب ک نداره

فدات شم داداشی خدا رفتگانتون نور ب قبرشون بیاره اره داداشی هستم اما من یازدهم عیب ک نداره

منم یازدهمم 

🙂❤️خیلی باش داداش پس رقابتی می‌خونیم ... .

حلع

البته هم داداشمی هم رفیقم پس جوری رقابت کنیم ک 🙂 ب هم چیزی یاد بدیم🙂 

قبوله ، هر کمکی بتونم انجام میدم