2733
2734
عنوان

قند بارداری

35 بازدید | 4 پست

خانونا کسی تو بارداری قحدش لب مرز بوده من قند یک ساعت بعد گلوکزم ۱۴۳دوساعت بعد ۱۱۵زیاده یک ساعته ؟اخه میگن باید ۱۴۰باشه حالا یه دکتر گف فقط زیاد شیرینی جان نخور کسی بوده اینجوری

خودم ک نه

ولی مامانم دیابت بارداری گرفته بود سر داداشم

۳۵ سالش بود و از ماه پنجم متوجه شد ک قندش بالاست و انسولین میزد 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم ک نه ولی مامانم دیابت بارداری گرفته بود سر داداشم ۳۵ سالش بود و از ماه پنجم متوجه شد ک قندش ب ...

اخه ماله من خیلی بالا نیی ولی نمیدونم چیا نخورم گفت رژیم رعایت کن 

2731
اخه ماله من خیلی بالا نیی ولی نمیدونم چیا نخورم گفت رژیم رعایت کن 

نگران نباش فقط کنترلش کن با رژیم و پیاده روی 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏